Головна АЗОВ 22

Підтримай проєкт створення Меморіалу Героям полку «Азов»

Патронатна служба “Янголи Азову” закликає підписати петицію за створення в Києві Меморіалу Героям полку «Азов», захисникам Маріуполя.

«Захисники Маріуполя билися до останнього в повному оточенні, відрізані від великої землі. Їх подвиг не повинні забути. Суспільство має бачити до чого призводить легковажна політика, внаслідок якої частина народу вважали монстра – другом, а держава з перших днів свого становлення роззброювалася. Ціну нашої свободи повинен знати кожен, хто тут живе і кожен, хто сюди приїздить», – коментує створення комплексу керівниця Патронатної служби, Олена Толкачова.

Родини загиблих захисників Маріуполя та Патронатна служба закликають українців підтримати проєкт створення пам’ятного комплексу саме на Співочому полі.

«На мою думку, Меморіал нашим воїнам має розташовуватися на схилі Дніпра, у самому центрі Києва. Поруч з Меморіальним комплексом, що присвячений Другій Світовій війні», – додає Толкачова.

Проєкт меморіального комплексу подібний до ідеї американського військового кладовища Люксембурга. Адже кожен українець має бачити ціну, яку наші військові платять за свободу.

@azovsangels