Головна Подорожі

«Пізнай світ з Бєдняковим» – подорожуємо по всьому світу!

Цього тижня на телеканалі К1 стартувало тревел-шоу «Пізнай світ з Бєдняковим» – програма про подорожі різними країнами світу відомого українського телеведучого Андрія Бєднякова.

Ведучий проєкту – досвідчений мандрівник, який до початку повномасштабного вторгнення подорожував різними куточками планети завдяки своїй участі в тревел-шоу «Орел і решка» та «Бєдняков+1». В авторському проєкті «Пізнай світ з Бєдняковим» мандрівник продовжує досліджувати земну кулю. Він поділиться з глядачами корисними знаннями, покаже цікаві туристичні маршрути й особливості життя в різних країнах світу.

«Подорожувати люблять усі, але під час війни більшість із нас, на жаль, мандрують лише через телеекран, – говорить ведучий. – Передачі про подорожі розширюють наш світогляд і допомагають із користю провести дозвілля. Пропоную українцям відволіктися хоча б на якийсь час від новинної стрічки на інший контент. Тревел-шоу допоможе побачити світ, розширити туристичні обрії знань, дізнатися більше про незвідане. Упевнений, що проєкт подарує глядачам нові враження та гарний настрій».

«Пізнай світ з Бєдняковим» відрізняється від інших телевізійних тревел-шоу особливим підходом до мандрівок: ведучий познайомить глядачів із місцевими традиціями, культурою, кухнею та життям звичайних людей. Тут що не програма, то блокбастер, що не пригода, то ризик для життя. Ведучий знаходить друзів по всьому світу і розповідає про подорожі те, про що інші не розкажуть.

Разом із глядачами Андрій Бєдняков відкриватиме красу та унікальність Америки, Ісландії, Мексики та інших країн, демонструючи їх найцікавіші куточки через призму особистих вражень.

«Зйомки проєкту тривали ще до повномасштабної війни в Україні, і зараз я хотів би ще раз повернутися в кожну з цих країн, – зазначає ведучий. – Кожна привертає увагу чимось особливим. Ісландія закохала більше за інші країни. Неймовірна природа! Уявіть собі країну, в якій немає жодного звичного для нас міста з погляду урбанізації. Навколо – стрімкі скелі, порослі мохом, потужні водоспади з невимовними назвами та нескінченні поля, де пасуться самотні вівці. І більше – нікого. А ісландці здаються особливим народом, який забрався подалі від цивілізації, щоб ніхто їм не заважав жити за їхніми правилами».

Чи вистачить ведучому одного дня, щоб намилуватися водоспадами Ісландії? Що краще для відпочинку – пляжі Канкуна чи динамічне Акапулько? Які теми хвилюють мексиканців? У проєкті «Пізнай світ з Бєдняковим» на телеглядачів чекають нові дивовижні відкриття, небезпечні пригоди, екстремальні розваги та корисні поради для туристів.

Приєднуйтесь до неймовірних подорожей із Андрієм Бєдняковим. Відчуйте різноманіття мандрівок: від сонячних пляжів Рейк’явіка до алей Нью-Йорка, від мексиканських нетрів до райських островів…