Головна TV

Плюси відкрили будиночок для тварин

В ефірі ранкового шоу ведучий Єгор Гордєєв показав будиночок для тварин, який відкрили за допомогою команди «Сніданку з 1+1» та глядачів.

Раніше в приміщенні мав бути коворкінг для бізнесменів, проте після підриву росіянами Каховської ГЕС, з’явилася ідея створити сучасний волонтерський зоозахисний хаб – Patron Pets Center для тварин, вивезених з Херсона.

Основна місія центру – змінити ставлення людей до тварин та зробити так, щоб явище безхатніх та безпритульних тварин зникло в Україні назавжди. В кожної тваринки є свій тимчасовий вольєр. Один з таких побудували завдяки команді та глядачам «Сніданку з 1+1».

Гордєєв провів екскурсію будиночком, в який одразу заїхав песик Круз. Як тільки собака знайде нову родину, в будиночок зможе заїхати наступна тваринка, якій необхідне тимчасове місце для життя.

«Разом із глядачами ми інвестували у відкриття цього будиночку, результат вийшов приголомшливим. Це абсолютно нова філософія спілкування з тваринами. Можна приїхати та волонтерити – прибрати, погуляти, нагодувати або привезти їжу чи іграшки. Можна за нашим прикладом вкластися компанією, офісом, друзями, класом у будиночок або допомагати обраній тварині», – розповів Єгор.

Руслан Сенічкін і Людмила Барбір зі студії додали, що без участі глядачів, не було б продовження цієї щасливої історії для тварин, які потрапили в життєву халепу.

Єгор Гордєєв звернувся до всіх телеглядачів: «Дякую всім, хто допомагав та буде допомагати. Це наша спільна справа, тепер будемо разом стежити за долею тварин у центрі. Приходьте з дітьми, гуляйте, грайте, допомагайте, годуйте, забирайте тваринок додому».

Тварин до притулку привозять волонтери та військові, наразі в хабі мешкає 76 песиків та 18 котів, кожен з яких мріє потрапити в нову родину якнайшвидше. Для того, щоб вигуляти, або забрати тваринку в родину, необхідно підписати договір про відповідальне ставлення, який убезпечить мешканців будиночка. Будівництво центру планують завершити до кінця року, хаб отримає змогу утримувати близько 500 тварин одночасно.