Головна TV

Поліна Дашкова: Дівчатам теж треба вміти тримати рушницю

До студії програми  #Муз_Оборона на телеканалі “Дом” завітала молода співачка, учасниця Чорноморських Ігор та дитячого Євробачення Поліна Дашкова. Вона розповіла про виступи перед пораненими бійцями і дітьми-переселенцями, пояснила, чому вирішила пройти військову підготовку та як готова допомагати співвітчизникам.

 24 лютого 18-річна співачка зустріла з батьками вдома в Києві. Для неї, як і для більшості українців, цей день став шоком. Вона не могла повірити, що весь цей жах відбувається насправді. Тож, коли родина дівчини тимчасово виїхала до бабусі Поліни на Західну Україну, дівчина вирішила діяти, щоб вміти захистити себе і бути корисною країні.

Як таке можливо в XXI столітті? Я чула свист ракет і вибухи. Це було так страшно, я просто сиділа в коридорі та не могла заспокоїтись. Проте я вчасно зрозуміла, що слід себе опанувати. Тому я пішла на військові тренування. Співи-співами, але вважаю, що дівчатам треба теж вміти тримати рушницю”, – говорить Поліна Дашкова у програмі #Муз_Оборона.

Зараз співачка активно бере участь у благодійних концертах по всій Україні. Виступала Поліна Дашкова і в госпіталі в Івано-Франківську. Стримати сльози було дуже важко, згадує вона. А в останній з 30 палат було складно навіть заспівати. Артистка каже, що вона є досить сентиментальною людиною, але у такі складні часи треба триматися.

“Хлопцям не треба показувати свої емоції. Але це дуже важко — заходити в палату, де молоді хлопці лежать без рук, без ніг, з опіками. Я ніяк не могла опанувати свої емоції”, – коментує артистка.

В ефірі каналу “Дом” співачка виконала пісню “Плакала калина”. Вона є символічною для Поліни і присвячена вірі, надії та любові української нації. Її Дашкова написала для піднесення бойового духу українських дівчат.

“Україна переможе без сумніву! Бо наші люди дуже сильні! Вони за свободу і за своє майбутнє встануть і порвуть всіх! Українці – це сильний народ! “впевнена Поліна Дашкова.

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дом” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дом“.