Головна TV

Пологовий будинок, салют у дворі та катання на байку: зірки Нового каналу пригадали найбільш незвичні новорічні ночі

У кожного є історія про зустріч Нового року, яку ніколи не забути. Комусь ситуації запам’ятовуються через курйозність, комусь через зворушливість, але кожен точно думає про такі моменти з усмішкою. Спогадами про найбільш незвичні та пам`ятні новорічні ночі поділилися ведучі та акторки проектів Нового каналу.

Ведучий реаліті «На ножах» Алекс Якутов зазвичай зустрічає Новий рік на кухні. І цього разу так буде! Тож він вирішив не ностальгувати за минулим, а поділитися планами на майбутнє. Важливо, що новорічна ніч нестиме благодійну мету!

– Якось шеф сказав мені: «Запамʼятай, всі відпочивають, а ми, кухарі, працюємо на свята». Так і я відзначаю Новий рік. Зустрічатиму 2024-й в одному з закладів Львова за приготуванням українського сету з назвою «Вечори на хуторі біля Диканьки». Мене запросили на благодійну вечерю, організатори якої віддають усі кошти з квитків на ЗСУ. А це близько двох мільйонів! Я вже розробив велике меню, тож ретельно готуюся до Нового року, – ділиться Алекс Якутов. – А вже після пʼятої буду відзначати. Зранку, як належить 1 січня, випʼю келих ігристого та піду спати (усміхається). А ще обовʼязково зʼїм тарілку олівʼє! Хоч і не корисна страва, але улюблена з дитинства. Готую і їм цей салат лише в новорічні дні. А протягом року навіть не хочеться (сміється).

Поліна Фролова, акторка серіалу «Голова»

– З дитинства в нашій сім`ї була традиція – рівно опівночі запускати на вулиці салюти. Оскільки ми жили в приватному секторі, то виходили також усі сусіди, вітали одне одного та веселилися, – розповідає Поля. – А якось салют впав та почав бити просто по нас! Але все закінчилося добре, бо
тоді всі швидко забігли в двір та сховалися
(сміється).

Богдан Шелудяк, ведучий шоу «Хто зверху?»

– Минулого року в мене був найнезвичніший новорічний період, – каже Бодя. – Новорічну ніч я провів у сімейному колі, бо це традиція з дитинства. А ось 1 та 2 січня катався на мотоциклі, тому що було аномально тепло. Пам`ятаю ці плюс 16 градусів! Не міг повірити, що така приємна погода, і я з друзями катаюся по Києву в шапці Санта Клауса. Було дуже прикольно й тематично!

Марія Стопник, акторка серіалів «Голова» та «Будиночок на щастя»

– Якось я зустрічала Новий рік у потязі. Також був досвід новорічної ночі в аеропорту. А якось взагалі опинилась у пологовому будинку! – ділиться Марія. – Звісно, не випадково. Ми з друзями навмисно пішли туди після опівночі, аби привітати подругу. Вона народила малюка 30 грудня, тож вирішили в новорічну ніч поїсти з нею олів`є та мандаринів (сміється).