Головна АЗОВ 22

Помер азовець Олег Сухар Мудрак

Пішов із життя майор і командир 1-го батальйону полку “Азов” Олег Мудрак із позивним “Сухар”. Разом з іншими захисниками “Азовсталі” він провів півроку у полоні росіян та пережив теракт у Оленівці. Трагічну новину повідомив його племінник Данило:

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Muay Thai Coach Danya (@_mudrak.d_)

“Мудрак Олег Васильович – майор, герой, стальний чоловік, мій дядько, мій брат, моя опора, моя гордість, мій маяк і приклад характеру!

Він горів цим життя, насолоджувався і запалював серця всіх людей навколо. Він зробив все можливе, щоб я став таким, який я є. Тому він ніколи не зникне з моєї голови та серця. Я хочу бути чоловіком гідним Олега, щоб він дивився на мене з Вальгалли і відчував тільки гордість за мене.

Він завжди казав, що не хотів, щоб його смерть була «святом сліз». Хотів, щоб разом зібралися його люди і посміхаючись згадували найкращі моменти пов‘язані з ним.

Єдині слова, які мені спадають на думку, такі.

Живи так, щоб страх смерті ніколи не бентежив твоє серце. Нікому не заважай вірити у те, у що вони вірять. Поважай інших, їхні погляди та вимагай такої самої поваги до себе. Люби життя, роби життя кращим, прикрашай все навколо себе, прагни жити довго, на благо свого народу. А коли прийде твоя година, помри і не будь як ті, чиї серця сповнені страху смерті. Так, що коли настає їхня година, вони плачуть і молять, щоб їм дали ще часу, щоб прожити життя по-іншому. Співай свою смерть і загинувши героєм, повернися додому!

Ці слова про нього. Він ніколи не боявся стару з косою, тому що вона боялася його і я впевнений, що у свою дорогу він вирушив не боячись, у супроводі неймовірно красивих Валькірій і того ж дня потрапив в ту залу, де побачив своїх друзів, які чекали його з усіма почестями!

До зустрічі, рідний!
Сухар – на щиті!”