Головна Культура

Помер легендарний Буба – Вахтанг Кікабідзе

Легендарний грузинський артист Вахтанг Костянтинович Кікабідзе помер у віці 84 років. Про це повідомляє грузинське видання Mtavari.

Раніше Кікабідзе називав війну РФ проти України справжнім геноцидом та казав, що вже був в Україні після початку повномасштабної агресії.

“Це страшне видовище. Такого я не бачив навіть у кіно. Зараз міста, в які я раніше літав із концертами, – нічого немає. Усе зрівняли із землею. Нічого не залишилося. А що ще називається геноцидом? Коли дітей вивозять, віддають у якісь далекі країни. Коли вибухають дитбудинки, коли підривають пологові будинки, дитячі садки. У мене язик не повертається”, – казав Кікабідзе.

Путіна Кікабідзе порівнював зі Сталіним, який “половину інтелігенції перестріляв свого часу”.

Влітку артист віддав на допомогу ЗСУ всі кошти, зібрані від ювілейного концерту. Подія на честь 84-річчя Кікабідзе відбулася в Батумі 19 липня. Шоу було присвячене Україні, був аншлаг. Гроші від концерту артист витратив на мікроавтобус із сухпайком для українських військовиків. Його тоді доправили в Україну й передали до 26-ї артилерійської бригади.

Вахтанг Костянтинович Кікабідзе планував найближчим часом виступити в Україні. “Українці – дуже мужній народ”, – казав він.