Головна TV

POSITIFF: Війна подарувала мені правду – відкрила очі на багато речей

На знімальному майданчику каналу “Дім” співак POSITIFF відверто розповів, чи задумувався над зміною професії під час війни, про музику, яку перетворює на зброю, та особисті втрати.

POSITIFF зізнається, ще на початку повномасштабного вторгнення відчув прояви синдрому відкладеного життя, щоправда тривав він досить недовго:

– Мені здається, що кожна людина в будь-якій професії це відчувала. Я дійсно не знав, що робити і не розумів – хто я сьогодні та яка моя місія в такий час. Але дякуючи моєму оточенню: друзям і сімʼї, я достатньо швидко знайшов себе і зрозумів, що треба робити.

А ось залишати карʼєру і йти з шоубізнесу POSITIFF не збирався ніколи:

– Іншим я займатися не можу. Я не вмію нічого. Навіть під час війни музика дійсно допомагає багатьом людям – відволіктися, помедитувати, помріяти про щось. Тому треба було зрозуміти, якою буде моя музика і про що вона. Адже для когось це ліки, а для когось – зброя. Особисто для мене музика – це ліки, які я потім перетворюю на зброю.

Крім того, POSITIFF розповів про особисті втрати та подарунки долі за ці майже 2 роки повномасштабного вторгнення:

– Війна відібрала у мене деяких друзів – дехто з мого оточення втратив життя, а деяких – відфільтрувала. А подарувала… правду – відкрила очі на багато речей.