Головна TV

POSITIFF: «Время и Стекло» – це був як трамплінчик для нас з Надею

Новим гостем відеопідкасту телеведучого Олега Борисова «Олега френди» став український співак та артист POSITIFF. Він відверто розповів про те, чим живе зараз, куди пропав гурт MOZGI, що подарував співачці Наді Дорофєєвій на весілля та хто був ініціатором закриття гурту «Время і Стекло».

Сьогодні POSITIFF повністю зосередився на власній сольній кар’єрі: «Я сьогодні дуже задоволений тим, що, наприклад, вийшли «Спалахи», і вони порвали. І зараз вийшла нова пісня, яка спершу проїхала тур в Америці, і там ми її спробували заспівати перший раз з Надею, а потім вона стала популярною в тік-тоці, і тепер у нас в Україна – «Небо нахилю».

Поки POSITIFF навіть не думає про нові дуети, проте зізнається, що після виходу композиції «Спалахи» майже щодня отримує пропозиції про новий дует: «Кожен день хтось з артистів може подзвонити і сказати: «Давай щось такого плану зробимо з тобою». Але я кажу: «Ні, досить, я зараз про себе, про свою індивідуальність, мені хочеться більше сольних пісень, хочеться більше власного репертуару не дуетного, не тріо. Якщо буде щось супер круте,
треба буде дівчина, або пацанська пісня, то вона буде, але я притримаю це на пізніше».

POSITIFF вирішив розповісти свою історію розриву з Надею Дорофеєвою: «Це довга історія. Ми з Надею завжди говорили про те, що наш гурт не на все життя. Ми розуміли, що ми як артисти і як особистості будемо рости далі і захочемо робити щось нове і для себе цікаве. «Время и Стекло» – це був як трамплінчик для нас. Особисто я ще відчував, що проект може ще бути, що немає кризи жанру, можна було щось придумати. У нас був свій стиль, скільки дуетів народилося після того. Хотілося б мені продовжити, але ми зібралися разом, і
Надя сказала, що хоче розвиватися далі. Я запропонував зробити все красиво. А кожному артисту хочеться зібрати «Палац спорту», і ми зібрали двічі. Надя вже два роки як сольна артистка, а я став учасником гурту MOZGI, але теж працював над своїм сольним матеріалом»

Артист зізнається, що зараз дуже важко заробляти на концертах. «Люди рахують гроші. Але вже зараз починаються корпоративи. Є рекламні інтеграції в соц мережах. Це також допомагає артистам. Є вже і касові концерти, з яких більше частина коштів іде на благодійність. Але поки про заробіток не думаємо».

А ось на весілля POSITIFF до Наді Дорофеєвої не завітав, хоча і був запрошений: «Я не встиг до Наді на весілля, але мене запросили. Я привітав їх відео».

Також POSITIFF зізнався, як тримає себе у формі. «Я не займаюся зараз спортом. Намагаюся поменше їсти хліба. Але якщо йду їсти фасфуд – я ні в чому собі не відмовляю, але у мене є дні хижої дієти, коли їм тільки м`ясо (окрім свинини), рибку, і зелень і все.”