Головна Культура

«ПОТЯГ ДО ПЕРЕМОГИ», ПРИСВЯЧЕНИЙ ОБОРОНІ «АЗОВСТАЛІ», ЗАПУСТИЛИ У ПОДОРОЖ УКРАЇНОЮ

23 серпня відбувся запуск потягу з розмальованими вагонами під назвою «Потяг до перемоги. «Азовсталь». Проєкт «Потяг до перемоги» створено агенцією Gres Todorchuk та «Укрзалізниці». Це 7 вагонів, розписаних на підтримку героїзму українців на тимчасово окупованих територіях. Історію захисників «Азовсталі» зобразили молоді українські митці, представники Paint Hunters: Дмитро Касянюк, Мар’ян Мотрука та Ольга Маловічко.

Свій шлях потяг розпочав з 1 колії Центрального залізничного вокзалу Києва, звідки він рушив у велику подорож Україною – вже 24 серпня він прибуде до Ужгорода. Спеціальний дизайн вагонів створили на підтримку захисників Маріуполя та «Азовсталі» з метою нагадувати про них всім українським мандрівникам та гостям нашої країни.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» була запрошена на презентацію потягу, зокрема її відвідала дружина командира «Азову» Катерина Прокопенко, яка подякувала ініціаторам проєкту за його втілення: «Живі мають боротися за полеглих. Здорові – за поранених. А вільні мають боротися за полонених. Інакшого шляху у нас просто немає. Тому я дуже сподіваюсь, що цей потяг буде ще одним гучним нагадуванням для всієї вільної України, що поки війна не закінчена, кожен має продовжувати щось робити».

З 23 серпня потяг курсуватиме маршрутами Київ-Ужгород, а з 3 вересня – Запоріжжя-Львів, об’єднуючи країну із заходу на схід. Якщо вам доведеться подорожувати подібним потягом – зробіть фото вагонів цього яскравого перевізника й опублікуйте в Інстаграмі з тегом #AzovstalTrain

Джерело: https://t.me/AzovstalFamilies/639?fbclid=IwAR3kWOTRDSPXILXXo3e0GTpy1FoU5AlkC7CcuuQckp6rp864bLMJhBhb9zo