Головна TV

«Позивний «Надія»: героїнею випуску стане генерал-майор Служби безпеки України – Юлія Лапутіна

Цієї неділі, 28 травня о 22:00, на телеканалі СТБ вийде одинадцятий випуск проєкту власної розробки – «Позивний «Надія», присвячений незламним українкам, які щодня наближають нашу перемогу. Цього разу героїнею програми стане генерал-майор Служби безпеки України, міністр у справі ветеранів України – Юлія Лапутіна.

Юлія Лапутіна – контррозвідниця, спецпризначенка, одна з двох жінок генералів незалежної України, членкиня РНБО, володіє кількома видами зброї, брала участь у розробці та реалізації антиросійських та антисепаратистських операцій в Криму, починаючи з 1994 року. Безпосередньо керувала успішними операціями СБУ в АТО. Є міністром у справах ветеранів України.

Героїня зізнається, що те, що вона є жінкою, звання генерала довгий час їй не присвоювали: «Я була на посаді, яка передбачає можливість присвоєння звання генерала, майже 10 років. Ніхто і не думав подавати на присвоєння».

«Українці – це люди з цінностями. І завдяки тому, що ми такі, ми маємо зробити все, щоб добро перемогло цю імперію зла», – скаже Юлія.

Про роль жінки під час війни, шлях до звання генерала-майора СБУ, роботу з ветеранами війни – у великому відвертому інтерв’ю.

Ведуча – Надія Матвєєва.

Дивіться «Позивний «Надія» цієї неділі о 22:00 на СТБ.