Головна TV

Прем’єра «МастерШеф»-12: сніданок Бандерівця, улюблена страва Івана Франка та рецептура Мішлен

Вже сьогодні, 26 серпня, о 19:00 на СТБ, кулінари-аматори завітають на головну кухню країни, аби отримати білий фартух і пройти далі. Кожен доводитиме, що завдяки силі мрії можливо все! А вдосконалювати майстерність на шляху до перемоги їм допомагатимуть незмінні судді та одні з найактивніших волонтерів кулінарного фронту: Ектор Хіменес-Браво, Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський. Чим дивуватиме 1 випуск «МастерШеф»-12?

Ви чули про «Сніданок Бандерівця»? Страва, від якої у ворогів тремтять колінця і яку захоче повторити сам Ектор. Учасники вражатимуть унікальними та автентичними кулінарними витворами, яких судді раніше ніколи не куштували.

Учасники наважаться на рецепти рівня Мішлен, а також просто ризикуватимуть, подаючи суддям базові страви з мінімальним набором технік. Хтось згадає, як у повному блекауті готував на маленькому пальничку, і вирішить це повторити на кастингу.

Як відкрити першу кондитерську у 15 років, а у 19 керувати кухнею? Який на смак голуб? І чия історія про виживання в окупованому Маріуполі доведе суддів до сліз?