Головна Культура

Прем’єра пісні гурту СКАЙ “НАПРОЛОМ”

Гурт СКАЙ у рамках благодійного туру на підтримку ЗСУ представив нову  надпотужну музичну роботу під назвою «НАПРОЛОМ». Пісня присвячується ЗСУ і незламному українському народу.

Зі слів автора, фронтмена гурту Олега Собчука, на створення пісні надихнуло життя українських полярників, які пішли на війну захищати рідну  землю від рашистських загарбників:

«Воюючи з неадекватним і підступним ворогом в нас лише один шлях – НАПРОЛОМ! Ми на своїй землі й нам чужого не треба! Нам нікуди тікати чи йти. Ми будемо бити ворога і йти НАПРОЛОМ до кінця до повної ПЕРЕМОГИ! 🇺🇦💪 В нас немає іншого вибору. Допомагати й перемагати! Це те, чим зараз має займатись кожен українець».

Пісня “НАПРОЛОМ” – це 6-та ластівка з майбутнього 7-го альбому гурту СКАЙ, який вийде навесні 2023 року. Вона також звучатиме на концертах благодійного туру СКАЙ з новою концертною програмою в супроводі симфонічного оркестру!

«НАПРОЛОМ» — дуже мотивуюча пісня, покликана підіймати дух, надавати сил й вселяти віру в нашу перемогу. Адже НАПРОЛОМ до ПЕРЕМОГИ разом!🇺🇦👊

Слава Україні! Слава ЗСУ! Все буде Україна! 🇺🇦💪