Головна Культура

Прем’єра пісні “Океану Ельзи” «Коли ми двоє»: Дует Святослава Вакарчука та KOLA

Океан Ельзи презентують романтичну чуттєву композицію «Коли ми двоє»: дует автора пісні Святослава Вакарчука та ліричної душі KOLA, як присвята усім, хто любить і чекає.

Кохання на відстані, розлука, довгі ночі і дні тривожного очікування  і, нарешті, омріяна зустріч, нехай хоч і дуже коротка…

У пісні «Коли ми двоє» – всі почуття, що переживають у миті довгоочікуваної зустрічі: ніжність, бажання, натхнення, радість і, в той же час, сум через неминучу розлуку.

Сьогодні цей сюжет близький і знайомий багатьом українським парам, що з очевидних причин не можуть бути весь час поряд, і найбільше – через війну в Україні.

Святослав Вакарчук: «Коли ми двоє» – пісня, яку написав буквально на одному диханні, вона з’явилась за один самотній зимовий вечір, коли сумував за родиною. І в той момент відчув, що те саме переживають зараз сотні тисяч людей, а особливо ті, які на фронті. Я з багатьма дружу, говоримо про різне, знаю їх особисті історії. І для них розлука з близькими є надважкою, а миті, коли випадає змога коротких зустрічей з дітьми, дружиною, чоловіком чи коханою людиною – справжнє щастя. 

А ідея зробити дует та заспівати разом саме з Настею (KOLA), виникла вже пізніше, коли їхав в свою чергову поїздку на схід. В авто тихо працювало радіо, я почув одну з пісень Насті, а за вікном в цей час було невеличке прифронтове місто, автівки з військовими, цивільні, які поспішали по своїх справах і серед всього цього стурбованого життя на узбіччі стояла, обійнявшись, пара: він у формі, вона – з невеличкою валізою. Я не знаю чи говорили вони про щось чи просто мовчали, чи щойно приїхала дівчина чи вже збиралась повертатись. Але в той момент зрозумів, що “Коли ми двоє”, то діалог двох. І дякую Насті, що тонко відчула те саме і пісня набула саме такого звучання».

«Це дуже відверта пісня, яку зрозуміють тільки закохані, особливо ті, що не мають можливості бачитися щодня, а буває й місяцями. Вона ніжна, пристрасна і трохи сумна, адже у героїв пісні “ніч лише одна”. Я дуже полюбила її, вона особлива та близька для мене особисто. Також неймовірна рада, що співаю її з кумиром мого життя Святославом Вакарчуком. Впевнена, слухачі полюблять цю пісню так само сильно, як і я»,  – прокоментувала прем’єру KOLA.

Слухати