Головна TV

Прем’єра проєкту Олени Кравець на каналі «Дом»

У суботу,  3 грудня, о 20:15 на телеканалі «Дом» відбудеться прем’єра авторського проєкту «Тихий вечір з Оленою Кравець». У студію до Олени Кравець приходитимуть знакові гості, щоб власними історіями життя, своїм оптимізмом та своєю силою підтримати та підбадьорити глядачів.

«Тихий вечір з Оленою Кравець» – це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволить трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Щосуботи в гості до Олени Кравець та її співведучого, чиє ім’я глядачі дізнаються під час першого ефіру, приходитимуть дуже різні співрозмовники: працівники критичної інфраструктури, які стають сьогодні справжніми героями, волонтери, воїни, музиканти, топові політики, державні службовці, артисти.

«Мені дуже приємно вимовляти це словосполучення «тихий вечір», і ми не випадково назвали так нашу програму. Ми зараз живемо в такі часи, коли прості речі, як от тихий вечір, стають розкішшю, і ми починаємо їх більше цінувати. Тому ця програма не для того, щоб втекти від реальності. Вона для того, щоб трішки підсвітити інший бік цієї реальності. Ми всередині команди називаємо нашу програму «терапевтичною», бо вона про те, що стало сьогодні важливим для кожного з нас. Вона про життя, яке продовжується всупереч усім тривогам, про світло, яке переможе будь-яку темряву, про затишок, який створюють свічки, гітара і смс із запитанням «Як ти?». Та найголовніше – вона про  нас, про людей, які сьогодні важливіші за все, і пор нашу єдність», – говорить авторка і ведуча нового проєкту каналу «Дом» Олена Кравець.

Дивіться перший випуск програми «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дом» у суботу, 3 грудня, о 20:15, а також на сайті та на YouTube-майданчику  каналу «Дом».