Головна TV

Прем’єра серіалу «Молода» – вже сьогодні! Режисерка розповіла про зірок серіалу

Даша_Астаф'єва

Серіал «Молода», знятий до війни, відносить глядача у мирне безтурботне життя. Легкий сюжет та гумор допоможуть трішки відволіктися від сурової реальності. А ще ви зможете побачити багато українських зірок. Новий канал поспілкувався з головною режисеркою «Молодої» Мілою Погребиською про зйомки знаменитостей в ролі самих себе.

Одну з серій з кумедним сюжетом присвятили сексапільній ведучій, співачці і волонтерці Даші Астаф’євій.

– Я особисто зателефонувала й запропонувала Даші знятися, – згадує режисерка. – З нею легко працювати. І я знала, що їй сподобається сюжет: Даша вміє сміятися над собою і має гарне почуття гумору.

Ще одна зірка, яку глядачі побачать у «Молодій», – відомий дизайнер, поціновувач жіночої елегантності Андре Тан.

– Моїм завданням було створити максимально схожі умови на ті, в яких працює зірковий дизайнер. Потрібно було показати, ніби Андре дійсно підбирав образ нашій героїні. Ми знімали в його шоурумі, він мав зіграти роль «камео» (роль самого себе, – прим. ред.), – каже Міла. – Андре впорався і швидко впіймав комедійний настрій нашого проекту.

Також в серіалі в епізодичній ролі з’явився Шеф та експерт «На ножах» Алекс Якутов.

– Якутов дуже запальний чоловік, – усміхається Міла. – Ми знімали в нього в ресторані. Алекс був у кадрі з Ірмою Вітовською та Славою Довженком. Актори йому допомагали. Пам’ятаю, я спитала про сюжет: «Як би ви вчинили, якщо б у вашому закладі сталося щось подібне?». Він відповів, що всіх би прибив (сміється).

Прем’єра серіалу «Молода» – з 20 березня о 19:00 на Новому каналі

Довідка:

«Молода» – комедійний серіал, який на замовлення Нового каналу знімав Art Forms Production. У центрі сюжету – історія про жінку, яка хоче розпочати все з чистого аркуша, але їй заважає вік. Життя 40-річної Ольги було безхмарним, поки заради молодої коханки її не покинув чоловік. Все б нічого, але всі сімейні заощадження колишній спустив на азартні ігри, залишивши жінку по вуха в боргах. Життєві обставини змушують Ольгу повернутися на роботу, яку та давно покинула заради сім’ї. Вона намагається перезапустити свою кар’єру у видавничій справі. На кількох співбесідах їй відмовляють через вік. Усе міняє випадкова зустріч із 26-річним хлопцем Дімою, який приймає Ольгу за однолітку. Тоді героїня вирішує переписати біографію, змінивши вік. Головні ролі грають Ольга Жуковцова та Дмитро Архіпов. Також у серіалі знімаються: Юлія Шугар, Аліна Кошарна, Ірма Вітовська, В’ячеслав Довженко, Володимир Ліліцький, Валентин Томусяк, Даніель Салем.