Головна Культура

Прем’єра від Ірини Білик

Ірина Білик, відповідаючи на сильну мобілізуючу потребу українського народу, записала нову версію своєї видатної пісні “Я іду на війну”. Пісня, яка з’явилася у 1996 році і стала хітом, отримала нове звучання, що відображає сучасний дух і настрій України.

“Я іду на війну” – це пісня, що несе сильне емоційне звернення до всіх українців. Вона поєднує в собі душевні переживання та любовну драму, але в цей раз знаходить гармонію з настроєм, що панує серед громадян України – бажанням досягти швидкої перемоги над російським агресором.

Співачка, яка завжди була відкритою та відчувала пульс суспільства, вирішила відновити свою відому пісню, щоб відобразити сучасні реалії та почуття українського народу.

“Під час війни все ж таки залишається місце і для кохання. З одного боку, слова пісні жорстокі та відповідають настрою сьогодення, але з іншого боку, війна закоханої людини зі своєю душею – це також боляче та актуально. Кохайте один одного навіть тоді, коли немає сил і здається, що все зруйновано. Перемога за нами! Війна не буде вічна”.