Головна Кіно

ПРЕМ’ЄРА. «ЗАПРОШЕННЯ»: СТРАШНО КРАСИВО

Дуже оригінальна історія про вампірів, яка може сподобатися навіть тому, хто не любить фільми цього жанру.

Чому? Тому, що вона досить делікатна і залишає приємний післясмак. Дівчина, що залишилася сиротою, бажаючи знайти родичів, використовує суперсучасний ДНК-тест. Вони дуже швидко знаходяться і на радощах запрошують її на весілля, на якому збираються всі члени сім’ї. Шикарний маєток, в якому опиняється героїня, вражає розкішшю та таємничістю. А роман із власником маєтку стає дедалі страшнішим.

Гарні та багаті хлопці з демонічною посмішкою здатні зачепити будь-яку дівчину. Особливо якщо вона відчуває, що тяжіння взаємне. Як зрозуміти – це пастка чи щирі почуття? А якщо і те, й інше, чи зможеш ти це прийняти?

Фільм, який часом лоскоче глядачеві нерви, можливо, через ту жахливу реальність, в якій ми живемо нині, я б не назвала дуже страшним. Тим більше, що все-таки це казка, а на екрані – гарні декорації, приголомшливі вбрання, привабливі герої та ситуації, які ставлять цікаві питання. Наприклад, як довго можна жити за чужою вказівкою, ховаючи свої бажання у довгу скриньку, щоб відкрити її в неоглядному майбутньому. Або наскільки різні «чорні» та «білі» – на жаль, акцент робиться і на цьому. А коли раптом бачиш героїню у сукні-вишиванці – ракурс зміщується зовсім в інший бік.

Цікаво, що спочатку фільмом займався режисер Сем Реймі («Зловісні мерці», «Людина-павук», серіал «Ксена: принцеса-воїн»). Однак згодом через проблеми з розкладом він залишив проект, і його місце зайняла Джессіка М. Томпсон, для якої це другий досвід режисерської роботи над повнометражним фільмом.

Томас Доерті, Джесіка М. Томпсон і Наталі Еммануель на знімальному майданчику

Оригінальна назва: The Invitation

Жанр: горор

Режисер: Джессіка М. Томпсон

У ролях: Наталі Еммануель («Форсаж 7», «Форсаж 8», «Форсаж 9: Нестримна сага», серіал «Гра престолів»), Томас Доерті, Стефані Корнеліуссен, Алана Боден, Кортні Тейлор, Г’ю Скіннер, Шон Пертві.

Наталія Кряж