Головна TV

Про чемпіона України Євгена Слюсаренка, який загинув на фронті

Щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці о 19:00 на телеканалі НТН виходить проект «Історії війни». Ведучий Андрій Данілевич розповідає пронизливі історії людей, які пройшли крізь біль та втрати. Але попри все вони вірять у нашу неминучу перемогу й наближають її кожен на своєму фронті. Цього тижня в новому випуску – історія 20-річного Євгена Слюсаренка, чемпіона України з панкратіону та хортингу, переможця першості Києва зі змішаних бойових мистецтв, який боронив Батьківщину від першого дня повномасштабного вторгнення і загинув, захищаючи рідну землю від ворога.

Євген Слюсаренко народився 25 грудня 2001 року в Києві. Хлопець із дитинства мав жвавий характер і нестримну енергію. Щоб якось приборкати невичерпний запал сина, батьки пробували залучити його до різних видів спорту і вирішили віддати хлопця на навчання в кадетський корпус. Там сформувався світогляд Євгена, з’явилося відчуття відповідальності за близьких та країну. Потім хлопець вступив у 145-й ліцей, а після його закінчення – на факультет комп’ютерних наук в університет Грінченка. У старших класах Женя захопився змішаними єдиноборствами і за деякий час став досягати успіхів у спорті.

Йому легко давалося все, хай би за що він узявся. Згодом хлопець став чемпіоном України з панкратіону та хортингу, переможцем першості Києва зі змішаних бойових мистецтв. Напередодні повномасштабного вторгнення Женя вирішив вступити до лав захисників. Батьків він просто поставив перед фактом і 24 лютого вже приступив до навчань. У складі добровольчого батальйону Євген брав участь в обороні Києва. А після того як відбили столицю, хлопець підписав контракт і вступив у спецпідрозділ ЗСУ. Він воював на Харківському напрямку, де було дуже гаряче. Євген Слюсаренко загинув 22 квітня 2022 року під час виконання бойового завдання в селі Вільхівка на Харківщині. На момент загибелі хлопцю було лише 20 років. Історія молодого спортсмена, який віддав своє життя за Батьківщину, – у середу, 3 травня, о 19:00 в «Історіях війни» на НТН.

Також цього тижня в проекті – трагічна історія Дмитра Богуцького із Дніпра, 17-річного сина якого 14 січня у власній квартирі вбила російська ракета.

Ще одна історія – про батька-одинака Володимира Іванченка з Херсона, який провів 48 днів у російському полоні, пережив допити й тортури – і все це за бажання підтримувати порядок у рідному місті у воєнний час.

Дивіться «Історії війни» щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці о 19:00 на телеканалі НТН. Окрім того, випуски проекту виходять на супутниковому каналі «Інтер+» щопонеділка, щовівторка та щочетверга о 19:30. Окрім того, ви можете надіслати свою історію війни в телеграм-канал програми «Свідок».