Головна TV

Про феномен українського волонтерства – у новому випуску «Загубленого світу»

01 травня на телеканалі 2+2 вийде новий випуск проєкту «Загублений світ» про українців, які у найстрашніші для країни часи не припиняють спротив, піклуються про інших і вражають увесь світ потужними волонтерськими ініціативами.

З перших днів повномасштабного вторгнення українці проявили неабияку єдність. За підрахунками соціологів, з 24 лютого 2022 року до благодійності долучилися 86% громадян. Щодня сотні тисяч людей безкорисливо допомагають тим, хто потребує цього на фронті та у тилу: вони закуповують автівки й екіпірування для військових, вивозять родини з прифронтових міст, підтримують переселенців, організовують благодійні концерти та ініціативи. Оперативність, з якою в Україні збирають мільйони на передову і гуманітарні потреби, б’є усі світові рекорди! Саме про ці неймовірні історії людяності та небайдужості українців, які наближають нас до перемоги, дізнаються глядачі 2+2 у новому випуску «Загубленого світу».

Чим дивує Ужгород, який з перших днів повномасштабної війни прихистив переселенців з гарячих регіонів України, як відома акторка театру та кіно Анастасія Пустовіт вижила під час окупації Київської області й стала волонтеркою, у чому секрет найкращих маскувальних сіток, сплетених добровольцями, та як кухарі-волонтери без води й світла продовжували годувати наших воїнів, коли росіяни підступили до Чернігова, – розкаже ведучий Максим Сухенко.

Дивіться новий сезон інформаційно-пізнавального проєкту «Загублений світ» щопонеділка о 17:00 на телеканалі 2+2.