Головна АЗОВ 22

Про полонених азовців нагадали у Лондоні

2 липня у Лондоні відбувся протест на підтримку України, основною підтемою якого став полон захисників «Азовсталі». Цього разу до заходу, організованому «Support Ukraine / London Euromaidan», долучилися і представниці Асоціації родин захисників «Азовсталі» Олеся Мельниченко, Маріанна Хомерікі та Галина Клемпоуз.

Під час мітингу захисниця «Азовсталі» Олеся Мельниченко, яка після виходу з «Азовсталі» пережила 7 місяців російського полону, звернулася до присутніх із закликом памʼятати про наших військовополонених з Маріуполя, які переживають щоденні страшні тортури, а також закликала вшанувати хвилиною мовчання загиблих воїнів у теракті в колонії Оленівки та нагадала про те, що досі тіла більшості полеглих героїв оборони Маріуполя не повернені додому.

Представниці Асоціації родин захисників «Азовсталі» Маріанна та Галина подякували учасникам протесту за підтримку наших військових, за постійну роботу над тим, щоб про війну в Україні, наших загиблих та полонених героїв памʼятали у всьому звіті, Британії зокрема.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує українській громаді в Лондоні та всім небайдужим іноземцям за щоденний кропіткий внесок у майбутню перемогу нашої держави!

@AzovstalFamilies