Головна TV

Про студентів, село та суперечку, яка змінила життя: Новий канал знімає серіал «Голова»

Актори з режисером

28 травня розпочалися зйомки ситкому з Євгеном Лісничим, Дмитром Гирявцем, Поліною Фроловою та Олександром Рудинським, який вийде на Новому каналі восени 2023 року.

Побажання написали – зйомки стартували! Так-так, писали та кидали папірці у глечик, а не били тарілку, як зазвичай. Це нова традиція! Новий канал розпочав фільмування ситкому (комедія ситуацій – прим. ред.) «Голова» про перспективну молодь, українське село та наших надзвичайних людей.

– Це серіал про трьох молодих людей: двох хлопців і дівчину. Головний герой – зухвалий студент, який, уклавши парі з викладачем, опиняється в селі й починає там діяльність голови сільської ради. За умовами суперечки, хлопець має за певний час перетворити занедбаний населений пункт на зразковий та розвинутий. І якщо це вдасться, професор поставить йому залік і дасть можливість навчатися в Америці, про що студент довго мріяв, – розповідає директорка Студї 1 Starlight Production, яка знімає серіал «Голова», Олена Антонова. – І головні герої серіалу приймають виклик! Село підкине їм багато випробувань, змінить їх, а вони змінять село! Звісно, знайдеться місце і коханню (усміхається).

Протягом 16 серій українці спостерігатимуть за перипетіями, які знайомі кожному. Адже «Голова» – ситком про звичайних людей, в яких глядач впізнає себе, сусіда, друга чи родича.

– Найголовніше, що серіал вкотре доведе, які круті люди живуть у нашій країні. І безпосередньо в українських селах! – зазначає Олена Антонова. – Саме селяни змушують персонажів стрічки змінюватися. До кінця ситкому наш головний герой зростає та розставляє для себе в житті зовсім інші пріоритети. Це буде приклад того, як треба ставитися до своєї країни та намагатися зробити для неї все найкраще!

Головну роль у серіалі, режисером якого є Олег Туранський, виконає Євген Лісничий. Також серед акторів, яких глядач побачить у «Голові», – Дмитро Гирявець, Поліна Фролова, Олександр Рудинський, Марія Стопник, Вікторія Білан-Ращук, Анатолій Тихомиров, Михайло Кукуюк та інші.

Серіал створюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Команда проекту

Прем’єра ситкому «Голова» на Новому каналі планується вже в 2023 році. Деталі про зйомки та секрети залаштунків чекайте в новинах каналу!