Головна TV

Про важливе – з гумором! Новий канал покаже проект «Розкажи історію»

А ви знали, що біографію Стуса чи Кобзаря можна розповісти так, аби заслухались усі колеги на роботі? А крашем усього життя може бути не Кендалл Дженнер, а княгиня Ольга? Все реально! Можете переконатися, увімкнувши Новий канал.

Знати історію своєї країни та народу має кожен українець. Особливо зараз. Тож маємо круту новину! Новий канал покаже розважально-освітній проект «Розкажи історію». У ньому коміки та запрошені зірки на чолі з учителем історії обговорюють ключові події України та її видатних діячів.

– У телеефір вийдуть 10 епізодів проекту, в яких ми приділили дуже багато уваги історії деокупованих та тимчасово окупованих територій, – говорить авторка ідеї проекту Юлія Кушнір. – Багато говорили про історію Луганщини, Донеччини та Харківщини. Цей сезон також наповнений особистими рефлексіями наших гостей. Якщо йшлося про Харківщину, то запрошували Вову Дантеса, який родом з Харкова. Якщо про Крим, то запрошений гість – Наріман Алієв. Коли до нас приходили ці люди, то проект «Розкажи історію» перетворювався на «розкажи
особисту історію». Бо, наприклад, той самий Наріман говорив про Крим через історію своєї родини.

Також у цьому сезоні побачимо Лесю Нікітюк, Олену Кравець, Женю Яновича, Діму Кадная, Сашу Заріцьку, Євгена Синельникова. Ведучий проекту – Рома Міщеряков, а за правдивість фактів відповідає вчитель історії Гліб Капустін. У «Розкажи історію» також є коміки-резиденти – це Антон Тимошенко, Вася Байдак і Костя Трембовецький.

– Після виходу проекту на YouTube ми проаналізували всі коментарі й дійшли висновку, що наш глядач готовий поступитися розважальною складовою на користь інформативності. Були трішки здивовані цим, адже від самого початку боялися перевантажити інфою і робили ставку на гумор. Але виявилося, що люди потребували саме навчання, – каже Юлія Кушнір. – Тому коли підбирали теми, врахували такий момент. Випуски цього сезону будуть складніші за наповненням і сприйняттям, бо там – про трагічні моменти української історії. Та водночас я дуже вдячна комікам, які все ж витримали правильну грань між розважальним і просвітницьким.