Головна TV

Проект «Шукаю тебе» допоміг харків’янину знайти зниклу під час війни маму

Наталя та Ахмад Базгар

Щовівторка та щочетверга о 19:00 в ефірі НТН – проект «Шукаю тебе», що допомагає українцям знайти близьких людей, котрі загубилися під час війни, та розшукати рідних, із якими втрачено зв’язок. Цього тижня в новому випуску програми – про ще один вдалий пошук. Завдяки проекту вдалося розшукати маму Ахмада Базгара з Харкова, яка зникла за доволі загадкових обставин.

Нагадаємо, півтора місяця тому до редакції «Шукаю тебе» звернувся харків’янин Ахмад Базгар із проханням допомогти розшукати його найріднішу людину – маму. 66-річна Базгар Наталя Арсентіївна вийшла з дому нібито в магазин, а сама сіла на поїзд, виїхала за кордон і… зникла! Як потім з’ясувалося, жінка 18 квітня виїхала з Харкова до Львова на евакуаційному потязі, потім вирушила в бік Польщі. Востаннє виходила на зв’язок із сином 20 квітня, але тоді повної інформації про себе не повідомила. У польської поліції також не було про неї жодних даних. Але коли вийшов випуск «Шукаю тебе» з заявкою Ахмада, жінка побачила цей сюжет в Інтернеті та знайшла спосіб зв’язатися з сином. Виявляється, вона зараз живе в Баварії. Про те, як Наталя Арсентіївна потрапила в це німецьке місто без речей і навіть без закордонного паспорта та чому стільки часу не виходила на зв’язок із Ахмадом – було у вівторок, 27 грудня, о 19:00 у проекті «Шукаю тебе» на НТН.

Сподіваються якнайшвидше знайти рідних i iнші герої проекту «Шукаю тебе». Цього тижня в програмі – ще дві заявки про пошук людей, які загадково зникли. Перша пошукова історія – з Житомирської області. Оксана Сингаєвська розшукує 26-річного сина Олександра, який загадково зник ще 5 квітня. Того дня Сашко разом із родичам їхали по продукти до міста Малин на Житомирщині. Найкоротший шлях був через міст. Однак на той час міст уже був підірваний, тому вони вирішили їхати через ліс. Одне колесо від машини підірвалося на міні. Родичі повернулись автостопом додому, а Олександра залишили біля машини. Тесть узяв запасне колесо і через три години повернувся до того місця, де вони зупинилися. Але Олександра вже не було біля машини. Відтоді минуло майже 9 місяців, а рідні хлопця й досі не можуть зрозуміти, що тоді сталося на лісовій дорозі… Ще одна вкрай тривожна історія, яка викликає багато запитань, – це зникнення 36-річного Олександра Васильовича Гавриловця, котрий 10 грудня їхав вечірнім автобусним рейсом зі Львова до рідних в Одесу, вийшов на проміжній зупинці, на заправці біля Вінниці, та зник. Рідні сподіваються, що хтось із пасажирів того рейсу таки звернув увагу на чоловіка міцної статури в яскравій червоно-чорній куртці і зможе пролити світло на те, що з ним трапилось.

Якщо ви впізнали когось із тих, кого розшукують, і знаєте, де зараз ці люди, пишіть на електронну пошту shykayou@ukr.net. А якщо ви втратили зв’язок із близькими, якщо не знаєте, де вони й що з ними, залишайте заявку на пошук на сайті dopomogaua.info, на спеціальній сторінці проекту «Шукаю тебе». Дієвим інструментом пошуку стають також і програми в мережі Інтернет. Тож неодмінно діліться посиланнями на випуски в соцмережах, адже таким чином ви наближаєте зустрічі рідних людей!

Дивіться проект «Шукаю тебе» щовівторка та щочетверга о 19:00 на телеканалі НТН. Окрім того, випуски програми виходять на супутниковому каналі «Інтер+» щосереди та щоп’ятниці о 19:30.