Головна TV

Жінка з Маріуполя знайшла племінницю в Італії завдяки проекту “Шукаю тебе”

Тітка з племінницею в дитинстві

Щовівторка та щочетверга о 19:00 в ефірі НТН – проект «Шукаю тебе». Він допомагає українцям знайти близьких людей, котрі загубилися під час війни, та розшукати рідних, із якими втрачено зв’язок. Цього тижня в новому випуску програми – історія ще одного успішного пошуку. Команді проекту вдалося розшукати племінницю Ольги Зозулі з Маріуполя. Про долю дівчинки родині нічого не було відомо майже 20 років!

Ця жахлива війна розкидала українців по всьому світу, та, незважаючи ні на що, всі вони намагаються зібрати свої родини докупи. Тисячі наших загубилися просто зараз, під час війни, але дехто шукає своїх рідних уже давно. У вересні до редакції «Шукаю тебе» звернулася маріупольчанка Ольга Зозуля. Їй із родиною вдалося вибратися з окупованого міста. Але ці люди втратили все: рідних, будинок і сімейні фотографії. А деякі фото були для них особливо цінні, бо стали єдиною згадкою про племінницю Іринку, яка багато років тому потрапила до дитячого будинку. У 2004-му, коли дівчинці було лише 4 роки, її удочерили іноземці. Тоді зв’язок із дитиною було втрачено, і вже два десятки років про неї нема жодної інформації. Зараз родина Ольги Зозулі в Німеччині, але серце жінки болить не лише за Україну та власну домівку, а ще й за племінницю. Відтоді минуло багато часу, але родина не втрачала надії дізнатися хоча б щось про долю дівчинки. Одразу після звернення Ольги на проект розпочалися пошуки. Працівники редакції «Шукаю тебе» обдзвонили чимало людей, підняли документи, підключили до роботи волонтерів-пошукачів. І таки знайшли племінницю… в Італії! І навіть більше, організували телеміст Україна – Німеччина – Італія, щоб рідні люди змогли нарешті побачити одне одного. Як вийшло, що маленька Ірина опинилася в дитячому будинку та в результаті її удочерили іноземці? Як зараз живе дівчина? І чи пам’ятає вона своїх родичів із України та рідний Маріуполь? Дивіться в четвер, 12 січня, о 19:00 у проекті «Шукаю тебе» на НТН.

Племінниця доросла

Сподіваються знайти рідних i iнші герої проекту «Шукаю тебе». 29 листопада на Херсонщині – в селі Балашове Генічеського району – окупанти викрали 21-річну Ганну Єльцову. Російські солдати зайшли в будинок до її бабусі, де на той час перебувала дівчина, почали перевіряти документи й телефони. У телефоні Ані вони начебто знайшли докази, що вона донатила на ЗСУ і здавала нашим позиції росіян. Окупанти забрали дівчину і сказали, що їй загрожує до 15 років позбавлення волі… Відтоді рідні не знають, що з Анею та де вона. Але сподіваються, що розголос цієї історії допоможе звільнити дівчину. Ще одна тривожна історія – з окупованої Луганщини. Там безслідно зникло молоде подружжя Куроєдових – Андрій та Каріна. 16 вересня у селі Макартетине посеред білого дня чоловіка та дружину на очах у перехожих схопили російські військові й вивезли в невідомому напрямку. Брат-близнюк Андрія, Сергій Куроєдов, ось уже четвертий місяць не полишає надії повернути додому рідних…

Якщо ви впізнали когось із тих, кого розшукують, і знаєте, де зараз ці люди, пишіть на електронну пошту shykayou@ukr.net. А якщо ви втратили зв’язок із близькими, якщо не знаєте, де вони й що з ними, залишайте заявку на пошук на сайті dopomogaua.info, на спеціальній сторінці проекту «Шукаю тебе». Дієвим інструментом пошуку стають також і програми в мережі Інтернет. Тож неодмінно діліться посиланнями на випуски в соцмережах, адже таким чином ви наближаєте зустрічі рідних людей!

Дивіться проект «Шукаю тебе» щовівторка та щочетверга о 19:00 на телеканалі НТН. Окрім того, випуски програми виходять на супутниковому каналі «Інтер+» щосереди та щоп’ятниці о 19:30.