Головна TV

Проєкт «Рік» про російсько-українську війну Дмитра Комарова вийшов чотирма іноземними мовами

Авторський документальний проєкт «Рік» Дмитра Комарова, гучна прем’єра якого відбулась на телеканалі «1+1 Україна», відтепер доступний англійською, іспанською, португальською та французькою мовами. Їх вже можна переглянути на міжнародних каналах «Світу навиворіт» в YouTube.

Дмитро Комаров розповів, що команда продовжує працювати над професійним дубляжем, та невдовзі проєкт буде доступний й іншими іноземними мовами.

Журналіст та автор проєкту закликав розсилати посилання своїм друзям та знайомим за кордоном. Дмитро впевнений – так ми зможемо нагадати всьому світу, що війна в Україні триває, та знову пробудити почуття солідарності з нашою державою.

«Не секрет, що люди, які живуть в інших країнах та не бачать війну щодня, вже не відчувають того, що було у лютому 2022. Це так званий синдром втомленості війною. Передивившись проект «РІК», глядач за короткий час зможе знову повернути ці відчуття. Побачити правду та відчувши те, що відбувається в Україні. Що це жорстока війна без правил з боку РФ. Війна, в якій більш за все страждають мирні люди. І про це не можна забувати», – написав Дмитро Комаров на своїй сторінці в соцмережі.

Посилання на проєкт різними іноземними мовами від додав у своєму телеграм-каналі.

Нагадаємо, прем’єра проекту «Рік» відбулась 24 лютого на каналі «1+1 Україна» та в ефірі загальнонаціонального марафону. «Рік» став надзвичайно резонансним не тільки в Україні, а і у світі. Тільки на YouTube проєкт подивилися більше 13 мільйонів разів. Уривки ексклюзивних інтерв’ю цитували найвідоміші видання світу – The Times, Daily Mail, The Independent, New York Post, The Sun, Newsweek та інші. До фільму «Рік» увійшли репортажі Дмитра Комарова з гарячих точок, унікальні та рідкісні кадри щойно деокупованих міст, а також ексклюзивні інтерв’ю з Президентом Володимиром Зеленським, Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, Міністром Оборони Олексієм Резніковим, Керівником ГУР Кирилом Будановим, генералом Олександром Сирським.