Головна Культура

“ПРИ НАДІЇ”: СПІВАЧКА MARIETTA ЧЕКАЄ НА ПОПОВНЕННЯ ТА РАДУЄ ШАНУВАЛЬНИКІВ ПРЕМ’ЄРОЮ

Яскрава та енергійна українська співачка Marietta вирішила приємно здивувати шанувальників одразу двома новинами. Стало відомо, що артистка чекає з чоловіком Олександром на поповнення. Нагадаємо, що наприкінці 2021 року  Marietta шокувала зізнанням у тому, що втратила дитинy. 

“Після того, як я втратила дитину, ми з чоловіком дуже переживали. Це були непрості для нас часи. Але коли почалася війна в Україні, мій чоловік пішов в тероборону, а я стала волонтерити. Усі думки були тільки про нашу Україну, про те, чим я можу бути корисною. Жодної секунди ми не сумнівалися, що залишаємося у Києві. Я зосередилася на допомозі військовим, літнім людям. А потім – діткам, які постраждали. Адресно допомагала сім’ям переселенцям з дітьми в Україні. І в саме цей період сталося те, чого ми не очікували – я вдруге завагітніла! Дуже вірю в карму. Ми з чоловіком щасливі, що скоро станемо батьками, хоч і в непростий період для нашої країни!”, – ділиться  Marietta.

Зараз співачка сповнена вірою в яскраве майбутнє. А  події в її житті та в Україні надихнули на створення нової пісні “Україна – моя земля”.

“Трек створений на підтримку  України. Я співаю про велику любов українців до своєї Батьківщини, особливо у тих, хто став вимушеними переселенцями за кордоном, і сумує за рідним домом. Про віру в майбутнє і продовження життя в умовах війни. І звичайно, пісня про нашу віру у найскорішу Перемогу України”, – коментує MARIETTA.

В  кліпі “Україна – моя земля” можно побачити декілька різних контрастних історій. В першій співачка радіє від того, що вона вагітна, а також ділиться реальними щасливими спогадами звичайних людей в довоєнні часи нашої країни. А друга – це реальність, в якій зараз  живе український народ. Режисером відео стала Анна Дем’яненко.

До речі, Marietta відома також, як радіоведуча музичного чарту Weekno на радіостанції Країна ФМ, волонтерка та блогерка.

На професійній сцені співачка — від самого дитинства. За її спиною — численні фестивалі та талант-шоу. У 2015 році трек співачки “Heartbeat” увійшов до десятки фіналістів міжнародного конкурсу “Unsigned” у США, вигравши право промотування однойменного альбому в 60 країнах світу.

Сьогодні треки артистки є в постійній ротації радіостанцій України та за її межами, а кліпи набирають мільйони переглядів на YouTube. За останні роки виступала на двох найбільших музичних майданчиках країни — фестивалях “Atlas Weekend” і “Чорноморські Ігри”.