Головна АЗОВ 22-23

Придбай аудіолистівку з Редісом – допоможи ЗСУ!

Днями «Укрпошта» презентувала 12 листівок з 14 історіями сучасних героїв, записаних їхніми голосами. Зокрема серед героїв серії зʼявилася і листівка з командиром «Азову» Денисом «Редісом» Прокопенко, яку намалювала його дружина Катерина, яка, окрім цього, і озвучила історію чоловіка. Під час презентації Катерина наголосила на важливості негайного повернення полонених захисників «Азовсталі» додому та попросила присутніх памʼятати про подвиг гарнізону «Маріуполь».

Купити «Листівки Героїв» можна в центральних відділеннях Укрпошти та онлайн. Замовити аудіолистівку з командиром гарнізону «Маріуполь» можна за посиланням.

Придбавши листівку, скануйте QR-код та слухайте щиру історію засновниці Асоціації родин захисників «Азовсталі» Катерини Прокопенко від імені Дениса Прокопенка (Редіса).

Варто зауважити, що 30 гривень з кожної артлистівки йтимуть на закупівлю залізних пташок для ЗСУ. Окрім розповіді Редіса, серед героїв ексклюзивних листівок – відомі волонтери, музиканти, журналісти та працівники критичної інфраструктури.

@AzovstalFamilies

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції