Головна АЗОВ 22

Приєднуйся! 29 липня У Києві та Львові відбудуться вшанування жертв теракту в Оленівці

Теракт в Оленівці – один з найжорстокіших терактів, який скоїла росія щодо українських військовополонених. Масове вбивство полонених азовців, захисників «Азовсталі», було здійснено в Оленівській колонії у ніч з 28 на 29 липня 2022 року російськими окупаційними військами. Загинуло близько 53 полонених, понад 130 було поранено.

З метою вшанування жертв трагедії у містах України та світу відбудуться памʼятні заходи, зокрема заходи відбудуться у Києві та Львові.

• У Києві акція Асоціації родин захисників «Азовсталі» відбудеться 29.07 біля посольства рф (Повітрофлотський проспект, 27).
Початок о 20:30.

• У Львові 29.07 відбудеться ряд заходів:

10:00 – відправа в Гарнізонному храмі;
11:00 – вшанування полеглих на Марсовому полі;
14:00 – реквієм у музеї «Територія терору».

Наші рідні, захисники Маріуполя, понад 80 днів героїчно боронили український Маріуполь. Вони не жаліли сил, здоров’я та життя, бо знали, що захищають свою країну, свій народ. Кожну секунду вони робили усе, щоб ми жили у вільній, незалежній Україні. На сьогодні одним з основних наших завдань є донесення правди про оборонців Маріуполя на всіх можливих платформах задля найскорішого звільнення героїв з полону, а також порушення найболючішого питання – жорстокого вбивства, яке сталось в Оленівці в ніч з 28 на 29 липня 2022 року.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» запрошує небайдужих долучитися до заходів і своєю участю вшанувати героїв та підтримати їхні сімʼї!

@AzovstalFamilies