Головна Культура

ПТАШЦІ З “АЗОВУ” ПРИСВЯТИЛИ ПІСНЮ

Сергій Бабкін та молодий український виконавець Udovenko, він же Володимир Удовенко, випустили нову пісню, присвячену парамедикині з “Азову” – Катерині Поліщук, повідомляє ТАБЛОID.

Пісня була написана під впливом теракту росіян в Оленівській колонії 29 червня 2022 року, в якій загинули понад 50 українських військовополонених.

“Пташка – це позивний парамедикині з батальйону “Азов”, яка нещодавно була звільнена з полону. Вона та її героїчні вчинки і стали натхненням для цієї композиції. Володимир запропонував мені заспівати цю пісню, і я без роздумів погодився зробити дует. Для мене особливо важливо, що пісня виходить саме сьогодні, у День захисників та захисниць України.

В день, коли ми дякуємо героям, які боронять нашу рідну землю”, – прокоментував Бабкін.

“Після чергового концерту в Європі на підтримку України мені прийшло повідомлення від учасника команди “Ліги Сміху”, в якій я був тренером за мирних часів: “Подивись, будь ласка, це відео Володимира Удовенко”. Я не знав, хто це, бачив хлопця перший раз, але пісня мене зачепила одразу.

Пізніше мені розповіли його драматичну історію. До війни він не мав відношення до музики, працював менеджером у великій компанії. Але 24 лютого його життя, як і в кожного з нас, кардинально змінилося. Перші два тижня війни Володимир зі своєю родиною переховувався у підвалі в Бучі. Там же він і написав свою першу пісню”, – розказав він про історію написання треку.