Головна Культура

Quest Pistols повертається з прем‘єрою

 Культовий український гурт Quest Pistols повертається з прем‘єрою відео на пісню «Ти Неймовірна». Реліз починає відродження оригінального складу супер-групи, до якої входять: Антон Савлепов, Костянтин Боровський та Микита Горюк. Це стало можливим у співпраці з лейблом «PAPA music». Символічно, що цього року Quest Pistols виповнюється 15 років.

«Ти Неймовірна» це українська версія хіта, який знають та співають мільйони людей по всьому світі. Вперше українською «Ты Так Красива» Quest Pistols виконали на благодійному концерті на підтримку України у Варшаві. Цей експромт здивував публіку, але аудиторія одразу почала підспівувати артистам. Відео фрагмент з українською версію пісні набрав обертів у ТікТок. З того моменту всі чекали на студійну версію «Ти Неймовірна».

«Цього літа ми зібралися разом, щоб зробити благодійний тур на підтримку нашої країни. Ми були вражені реакцією українців, наших слухачів на такий реюніон, тому ми вирішили продовжити цей шлях та записали декілька нових пісень разом та для вас. Концерти, зустрічі, друзі та спогади, це те, чого нам так давно не вистачало»- ділиться Антон Савлепов.

«Ми досить давно не працювали саме оригінальним складом, але фітбек від слухачів після спільного туру та можливість нарешті повернути оригінальну назву, надихнули нас дати шанс цьому неочікуваному відродженню Quest Pistols» – зазначає Костянтин Боровський.

Обидві версії пісні написав співзасновник та музичний продюсер гурту Олександр Чемеров. Українською пісня набула більш глибокого значення: це не лише ліричний маніфест почуттів до жінки, але й присвята Україні. «Ти Неймовірна» – можливість повернутись у безтурботне минуле, де не було війни. Іронічне муд-відео в стилі вайбер-листівок, супроводжує пісню та транслює ностальгію за 2000-ми, коли історія гурту лише починалась.

Слідом за синглом «Ти Неймовірна» Quest Pistols готують ще ряд релізів, серед яких будуть як українські версії легендарних хітів, так і абсолютно нові пісні.