Головна АЗОВ 22

Разом вчитися жити з горем: для жінок, які втратили коханих на війні

Асоціація родин захисників «Азовсталі» оголошує набір у Групу психологічної підтримки для жінок, які втратили коханих на війні

Групи підтримки жінок, які втратили коханих на війні, – це простір, де можна проживати горе з тими, хто розуміє стан і відчуття, адже кожна учасниця цієї групи опинилась у таких самих умовах. У супроводі психолога саме група стає безпечним простором, таким собі мікросуспільством, яке підтримує і приймає, де можна говорити про свою втрату стільки разів і у такому форматі, який допоможе з нею жити і зберігати пам’ять про найріднішу людину, яку втратила жінка.

Людина, яка проживає втрату часто відчуває самотність і безвихідь, втрачає контроль над власним життям. Але коли такі люди об’єднуються, то знаходять сили допомогти один одному, бо діляться тим, що відчувають. Саме таке завдання ми ставимо за мету наших груп підтримки – створити місце і середовище, де буде безпечно і комфортно говорити або мовчати, де можна отримати саме ту підтримку, яка потрібна, де будемо разом вчитись жити з горем.

Група функціонуватиме 8 тижнів – 1 зустріч на тиждень, яка матиме конкретне спрямування і передбачатиме супровід психологині, яка координуватиме всіх учасників на взаємодію.

Важливо розуміти, що участь в таких зустрічах виключно добровільна, бо для того, щоб отримати підтримку – треба про це сказати

Щоб долучитися до групи – пишіть в Телеграм @helga_supportfamily або заповнюйте Гугл-форму.

@AzovstalFamilies