Головна TV

Репер ХАС: Війна навчила мене любити свій дім

В ефірі програми “Ранок Вдома”, яка виходить щодня о 7:00 на каналі “Дом”, зʼявився відомий український репер і ведучий ХАС. Під час відвертого інтервʼю з ведучими Іриною Хоменко і Костянтином Октябрським артист розповів, як змінилася його творчість за час війни та які цінності виносить сьогодні на перший план.

ХАС зізнається – після повномасштабного вторгнення росії в Україну не одразу став виконувати та писати нові пісні. Лише після першого виступу на передовій артист зрозумів, що культурна підтримка зараз на часі.

“Всі питання відійшли на другий план, і я взявся за написання нового матеріалу. Тем вдосталь —  вмикай новини й пиши, – ділиться репер ХАС в ефірі каналу “Дом”. – Потім пішли концерти. Мені здається, що у 2022 році для більшості артистів України це був найбільш “рибний” на концерти рік. Благодійних заходів було багато. Перестав рахувати десь на 60 концерті. Це були виступи як для цивільних, так і для військових на фронті”.

Проте композиції та сенси у піснях ХАСа змінилися радикально. Підтвердженням того є новий альбом “0322”, який вмістив 13 нових пісень.

“Вони про дім і ціну домашнього затишку. Мабуть, кожен українець після 24 лютого, зрозумів, що для нього є дім. Я досі вважаю, що мій дім у Львові. Перебуваючи там зрозумів, що стіни лікують, старі та нові знайомства лікують. Новий альбом “0322” написаний з безпосередністю студентства, з відвертістю. Це такий стан, коли ти вже не переживаєш і не боїшся жити. Як це було за юнацького максималізму”, – розповів репер.

Це не єдині зміни в житті артиста. Сьогодні, якщо постане питання: десь або в Україні, – ХАС без зайвих вагань обере Україну. Зараз співак спрямовує всі сили на підтримку українців у мирних містах і на фронті. Крім того, виконавець переосмислив своє життя та його цінності і готовий ділитися власними уроками війни:

“Мені здається, що я навчився прислухатися до внутрішнього голосу. Війна навчила мене любити свій дім, дорожити кожною хвилиною і не витрачати свій час на пусті речі”, – зізнався ХАС у програмі “Ранок Вдома”.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка по п’ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.