Головна TV

Рідний брат Сергія Притули брав участь у боях за Ірпінь

Засновник Благодійного Фонду та улюблений ведучий глядачів Нового каналу зізнався, що Василь Притула допомагав в Ірпені, коли там були бої.

Відомий український волонтер, засновник Благодійного Фонду та ведучий проектів Нового каналу Сергій Притула з колегами з першого дня війни активно допомагає ЗСУ з усім необхідним. Нещодавно він розповів, що його рідний брат теж неабияк долучився до наближення нашої перемоги у війні. Щоправда, на іншому фронті. Василь Притула воював в Ірпені в перший, найскладніший для столиці та Київської області місяць війни.

– Брат був відряджений туди у складі одного зі спецпідрозділів, до якого він «приквартирувався» на добровольчих засадах, – зізнався Сергій Притула в YouTube-проекті «Розмова». – Зачисткою це важко назвати, бо то було десь в районі 20-21 березня. Про жодні зачистки тоді не йшлося, тоді йшли бої за Бучу, Ірпінь – за Київщину. Брат був прикріплений до двох снайперів, яких захищав. Не знаю, чи можна щось більше про це розказувати.

За словами Притули, спочатку брат допомагав із забезпеченням підрозділу, до якого був прикріплений.

– Я йому дуже вдячний. Умовно кажучи, Василь Притула не смикав Сергія Притулу з проханням: «Дай мені на підрозділ броніки і шоломи, забезпеч транспортом». Все, що потрібно було для бійців, брат діставав самостійно, – говорить він. – Хлопці екіпіровані дуже круто. Я зустрічався з ними неодноразово. Єдине, врешті я віддав їм буса. В мене був попередній гастрольний бус «Вар’ятів», який я передав у 10-ту бригаду. Новий був модний: крісла шкіряні, світло міняється, столики виїжджають, акустична система. Словом, гламурний бус. От його й віддав підрозділу, з якими був брат. І, уявіть, чуваки, такі «звірі» з тими всіма своїми автоматами, снайперськими комплексами їздили в такому гламурному бусі (сміється).

Притула зізнався, що зараз його рідний брат Василь повернувся до адвокатської практики, але тримає руку на пульсі. А Сергій з командою волонтерів продовжує допомагати ЗСУ, влаштовуючи мегазбори та закриваючи великі запити від військових.