Головна TV

Рок-музикант Sasha Chemerov: Ми були по всій лінії фронту

У програмі #Муз_оборона на телеканалі “Дім” співак і музикант Sasha Chemerov відверто розповів, як для нього почалася повномасштабна війна та зізнався, як він змінився за цей нелегкий для кожного українця час.

Sasha Chemerov – український рок-музикант, автор пісень, композитор, продюсер. Більше 15 років музикант був фронтменом гурту “Димна суміш”, а також фронтменом україно-американського гурту The Gitas. Артист довго жив у США, але з початком повномасштабної війни вирішив повернутись в Україну, щоб бути корисним своїй країні. Sasha Chemerov дає благодійні концерти, разом із Культурним десантом виступає перед військовими, а ще створив власний благодійний фонд “Культурний опір”, який активно допомагає нашим бійцям.

“24 лютого я був один із двома дітьми вдома у Києві, а дружина була за містом – я відвіз її відпочити на кілька днів. Я прокинувся від дзвінка дружини, яка повідомила мені страшні новини. Попросив тещу приїхати до нас – вона залишилася з дітьми, а я поїхав за дружиною. Потім ми просто курсували підвалами та парковками з дітьми”, – Sasha Chemerov пригадав перші дні війни в ефірі каналу “Дім”.

Згодом артист вирішив вивезти родину на захід України, а сам став допомагати українцям і ЗСУ.

“До мене стало звертатися багато людей, тому я шукав спосіб правильно, легально збирати кошти, допомагати, і вирішив створити фонд. Спочатку присилали трошки грошей з-за кордону, трошки наші скидували, але більша частина – це особисті кошти. Займалися забезпеченням військових і постраждалих”, – розповів музикант.

Крім того, Sasha Chemerov є постійним артистом Культурного десанту, який створив відомий музикант і ведучий Коля Сєрга. Незважаючи на те, що артисти обʼїздили чимало прифронтових міст, Sasha Chemerov зізнається – досі трапляються картини, що розривають його серце.

“Ми були по всій лінії фронту. З того, що запамʼяталося, що вразило та навіть вибило землю з-під ніг – ми їздили до розвідників, багато з них якраз повернулося з завдань, і були батьки воїна, який загинув за кілька днів до нашого приїзду. І я мав співати пісню “Мама”, але не зміг того зробити – я просто плакав, адже розумів, що відбувається. І воно дуже боліло. До кінця дня я не міг зібратися і повернутися назад до себе – був як привид”, – коментує Sasha Chemerov.

У програмі #Муз_оборона на каналі “Дім” Sasha Chemerov виконав одразу дві пісні “Місто” та “Полями”, а також розповів, як змінив його рік повномасштабної війни. “Я повністю відкрився, став сильнішим і морально, і фізично. Змінилося моє ставлення до людей, до родичів, до тих кого вважав друзями чи ворогами”, – поділився Sasha Chemerov.

Фото – соціальні мережі

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дім” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дім“.