Головна АЗОВ 22

Роковина виходу Героїв із заводу «Азовсталь»: анонс заходів 20 травня у Києві та області

20 травня виповнюється рік з моменту, коли останній оборонець гарнізону «Маріуполь» за наказом вийшов із заводу «Азовсталь» у невідомість. Вже рік більшість наших Героїв перебуває у полоні ворога, а їхні родини – у розпачі та невідомості.

Цього дня, по-особливому гіркому для кожного з нас, Асоціація родин захисників «Азовсталі» запрошує небайдужих вшанувати оборонців Маріуполя та подякувати за подвиг, що допоміг Україні вистояти у найскладніший час війни.

20 травня о 20:30 ми запрошуємо на відкриття інсталяції-символу стійкості та віри наших військовополонених із «Азовсталі», що відбудеться на Софійській площі.

Також нагадуємо, що 20 травня о 18:00 в Українському домі відбудеться театральна вистава «Азовсталь. Голоси», приурочена до року полону наших Героїв. Квитки на захід можна придбати за двома посиланнями:

https://kiev.ticketsbox.com/ua/event/azovstal-golosi.html

https://kiev.karabas.com/ua/azovstal-golosi-2

Окрім цього, від самого ранку у Броварах Київської області пройдуть заходи на підтримку оборонців «Азовсталі», організовані родинами бійців, у рамках яких:

З 10:00 до 11:00 відбудеться благодійний забіг у вишиванках «Назустріч волі» за адресою: бульвар Незалежності (для участі необхідно зробити благодійний внесок від 300 грн. Дистанція – 3 км).

Реєстрація учасників:
– 19.05.2023 (пʼятниця) з 12:00 до 16:00, бульвар Незалежності, 2 (біля шахового клубу).
– 20.05.2023 (субота) з 08:00 до 09:30 (місце забігу).

Для учасників забігу працюватимуть роздягальні та камери схову речей. Кожен учасник благодійного забігу отримає памʼятну медаль.

З 9:00 до 20:00 на Майдані Свободи триватиме благодійний ярмарок та зона фудкортів.

О 17:00 в МКЦ на бульварі Незалежності, 4 відбудеться благодійний концерт.

Усі кошти з проведення заходів у Броварах будуть передані на потреби проєкту «Нарешті ти вдома» Асоціації родин захисників «Азовсталі».

@AzovstalFamilies