Головна TV

«Роксолеся. Сучасне століття»: Нікітюк – про власну версію «Величного століття»

Міні-серіал про Барбі і Пупса від Лесі Нікітюк та Ірини Гатун влітку став справжньою сенсацією в Instagram. Користувачі позитивно відгукувались про гумористичні ролики, репостили та запитували, коли ж продовження? Але продовження зірки вирішили не знімати. Натомість створили новий Insta-серіал! Тепер мережею ширяться ролики із назвою «Роксолеся. Сучасне
століття».

– Це ремейк на турецький серіал «Величне століття. Роксолана», – ексклюзивно розповідає Леся Нікітюк. – Після виходу міні-серіалу про Барбі і Пупса ми думали, які образи втілити наступними. Оскільки мене дуже багато років порівнювали з акторкою, що зіграла славнозвісну роль Роксолани (Мер`єм Узерлі – прим. ред.), то вирішили, що потрібно знімати нашу версію «Величного століття». Ми любимо втілювати абсолютно різноманітні ідеї. Та й підписникам подобається такий розважальний контент. Я вважаю, що він зараз дуже необхідний! Це видно і по коментарях, і по охопленнях. Людям потрібно відволікатися та усміхатися.

Ведуча проектів Нового каналу «Хто зверху?» та «єПитання» і комікеса в шоу «Розсміши коміка по-новому» каже, що ці міні-серії – один з кроків втілення її головної місії в житті.

– Я неодноразово говорила, що нічого нового не роблю. Просто не зраджую своїй природі – усміхатись і дарувати позитив. Країні-агресору не вдасться зламати це в мені, – каже Леся. – Ми з командою продовжуємо покращувати людям настрій. Ремейк на серіал «Величне століття. Роксолана» це доводить. На щастя, ми маємо змогу виконувати свою роботу завдяки ЗСУ.

Телеведуча відкриває секрет, що на цьому Insta-серіалі вони не зупиняться.

– В майбутньому – ще багато ремейків. Ми знімемо історії, які точно знають усі, – говорить Леся Нікітюк. – Роботи будуть короткі – на п`ять-шість серій. Поки що це все, що можу розповісти. Стежте! (усміхається).