Головна TV

Роман Міщеряков: люди вистрибують на тебе з криками

Ведучий реаліті «Пара на мільйон» на Новому каналі зізнався, яке випробування хотів би пройти разом з учасниками проекту.

Щотижня учасники «Пари на мільйон» проходять різноманітні випробування — так вони не лише борються за головний приз, а й вчаться довіряти своїм партнерам та прокачують власний світогляд. Цього разу на них чекатиме непроста тема — страх. Боротимуться з ним пари по-різному, але одне з випробувань особливо вразило ведучого реаліті Нового каналу Романа Міщерякова.

— У нас буде квест-кімната. Вузькі коридори, темрява, люди вистрибують на тебе з криками. І тобі треба звідти вибратися. Все як у гуртожитку, в якому я жив. Але цікаво! Таке випробування я й сам хотів би пройти, — зізнався він.

Не всі учасники розділили захват Романа — декому було надзвичайно важко боротися зі страхами. Але Міщеряков вважає, що головне — дивитися на всі виклики реаліті під правильним кутом.

— Знаєте, є сертифікати вражень, які можна подарувати своєму другові на свято. Половина випробувань могли б легко бути  в назвах цих подарунків, — зазначив ведучий Нового каналу. — Вихід із зони комфорту та бажання спробувати щось нове. Коли в настрої учасників були обидві складові, то для них випробування ставало захопливою пригодою.

Що ж очікувало учасників реаліті, побачите в новому випуску «Пари на мільйон» з ведучими Лесею Нікітюк і Романом Міщеряковим в понеділок о 20:00 на Новому каналі!