Головна TV

Роман Міщеряков освідчився коханій

Гуморист та телеведучий розповів, що упродовж останнього року їхні з дівчиною стосунки стали ще міцнішими.

Рік повномасштабної війни в Україні став випробуванням для деяких пар. Багато закоханих, на жаль, не витримали емоційного напруження і припинили стосунки. Сім’ї відчули, що таке стосунки на відстані. І це або зміцнило зв’язок між людьми, або ж, навпаки, зруйнувало. Та більшість українців все ж об’єдналися та «прикипіли» до своїх половинок.

Ведучий ранкового шоу «Ранок у великому місті», яке покажуть телеканали холдингу Starlight Media (Новий канал, СТБ та ICTV – прим. ред.) Роман Міщеряков відверто зізнався, що за останній рік його зв’язок із коханою Юлією лише посилився. Як наслідок, чоловік пішов на сміливий крок!

– Проявилася неабияка підтримка одне одного. Ми стали, здається, ще міцнішими, тож наші стосунки перейшли на інший рівень, – ділиться Рома Міщеряков в ефірі проекту «Тихий вечір з Оленою Кравець». – Зізнаюся, що я зробив Юлі пропозицію. І вона сказала «так».

У стосунках із Юлією Рома Міщеряков уже п’ять років. Дівчина також працює в сфері телебачення. До речі, вона – сценаристка і редакторка проекту Нового каналу «Пара на мільйон», де Рома є ведучим. І це не єдиний проект, який об’єднує пару. Продукт їхньої спільної творчості та праці також шоу «Розкажи історію», який вийшов на YouTube взимку цього року. Там Юлія – автор ідеї та редактор проекту, а Рома – ведучий.

Новий канал вітає Рому Міщерякова та його Юлію із заручинами! Щиро бажаємо закоханим щастя під мирним українським небом!