Головна TV

Роман Міщеряков згадав, яким було його перше побачення

Ведучий реаліті «Пара на мільйон» та учасник Improv Live Show на Новому каналі розповів про курйоз, який стався з ним і його дівчиною Юлею.

Більше чотирьох років Роман Міщеряков зустрічається зі своєю дівчиною Юлею. На першому ж побаченні ведучий реаліті «Пара на мільйон» на Новому каналі зрозумів, що саме з цією людиною він хоче пов’язати життя.

— Наше перше побачення було дуже знаковим. Я запросив Юлю в кіно. Перед початком купили попкорн та напої. Коли відходили, Юля зачепила стелаж зі снеками, і ті посипалися. Я вирішив допомогти зібрати й зачепив сусідній, — сміється Роман. — Дівчина на касі подивилася на нас і спокійно сказала: «Просто йдіть». Ми, наче діти, які провинилися, все підняли й пішли. Половину сеансу сміялися, що могли випадково порвати екран у кінотеатрі, коли заходили. Ситуація одразу дала зрозуміти, що це кохання. Ось уже більше чотирьох років ми разом, і за цей час більше жоден стелаж зі снеками не постраждав.

Секрет міцних стосунків закоханих дуже простий — вони роблять все для того, щоб щодня життя іншого ставало кращим.

— Наш секрет — співати пісні неіснуючою мовою і танцювати під мелодію титрів у кінотеатрі. А якщо серйозно, коли зустрінете свою людину, ви постійно думатимете про те, як зробити її щасливішою. А вона — вас. Ось, власне, і весь секрет. Тільки тссс. Нікому! — додав ведучий Нового каналу.

У новому випуску «Пари на мільйон» (в понеділок о 20:00 на Новому каналі) з ведучими Лесею Нікітюк і Романом Міщеряковим ви побачите, які оригінальні побачення придумали одне для одного півфіналісти реаліті.

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції