Головна TV

ROXOLANA: Напередодні 24-го я з усіма посварилася

Українська співачка, авторка пісень, учасниця талант-шоу “Голос країни-9” та національного відбору на “Євробачення-2022” ROXOLANA завітала до ефіру “Ранку Вдома” на телеканалі «Дом». У розмові з ведучими Іриною Хоменко та Костянтином Октябрським, співачка розповіла про роботу з першою леді, концерти для військових та благодійні проєкти.

ROXOLANA зізнається – до останнього не вірила в те, що в наш час можлива така війна, яку розпочала проти нас російська федерація. Співачка не хотіла приймати жорстоку правду, навіть посварилася з близьким оточенням.

“Ми з командою їхали на концерт до Львова, тому про повномасштабне вторгнення я дізналася в потязі. Скажу чесно, я до останнього не вірила. За два дні до 24 лютого з усіма пересварилася, бо переконувала усіх, що у 2022-му році такого не може бути. Я дійсно не могла повірити у те, що є божевільні люди, які готові таке зробити”, – коментує ROXOLANA в ефірі каналу “Дом”.

Та як би не було важко прийняти таке, співачка одразу взяла себе в руки і стала допомагати співвітчизникам. Спочатку давала концерти для дітей-переселенців, а згодом стала їздити до військових. Нещодавно артистка повернулася з Польщі, де разом з іншими українськими зірками брала участь у концертах.

“Я дуже вдячна іменитим артистам за те, що вони їздять Європою та світом і збирають кошти для України. Кожен з них збирає на якусь потребу. Моя команда виступала у Польщі з MONATIK. Це був тур “Арт оборона”, понад 50 концертів. Ще виступали з Вєркою Сердючкою, з нею також ми побували у трьох польських містах. Приємно, що на таких концертах збирають кошти на потреби України. Хтось донатить на військових, хтось — на гуманітарні цілі”, – ділиться співачка.

Крім того, зірка активно допомагає першій леді Олені Зеленській. За словами ROXOLANA все почалося ще до війни. Торік команда співачки почала розвивати тему інклюзивності через музику.

“Ми зачепили цю тему у музичному аспекті, навіть на “Євробачення” робили відео з жестовою мовою, це була інклюзивна версія. І потім офіс пані Олени до нас звернувся, щоб ми зробили спільний проєкт, – розповіла ROXOLANA у програмі “Ранок Вдома”. – І ще також був проєкт до Дня ментального здоров’я. Мені дуже приємно, що перша леді почала нас залучати до таких проєктів. Вони дуже важливі. От, наприклад, в одному з проєктів ми намагались навчити наших дітей переживати тривогу, панічні атаки. Говорити про це, правильно це переживати”.

 Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка по п’ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.