Головна TV

РОЗПОВІДЬ ПРО ВОЗЗ’ЄДНАННЯ ВИХОВАНЦІВ МАРІУПОЛЬСЬКОГО ДИТЯЧОГО БУДИНКУ З РІДНИМИ – У ПРОЕКТІ «ШУКАЮ ТЕБЕ» НА НТН

Щовівторка та щочетверга о 19:00 в ефірі НТН – проект «Шукаю тебе». Він допомагає українцям знайти близьких людей, котрі загубилися під час війни, та розшукати рідних, із якими втрачено зв’язок. Найважче розлуку переживають діти. У новому випуску проекту – про довгоочікувану зустріч вихованців Маріупольського будинку-інтернату «Крила надії» з їхніми молодшими братиками та сестричками після шестимісячної розлуки.

У Маріупольському дитячому будинку «Крила надії» виховуються близько сотні неповнолітніх дітей. Коли почалося повномасштабне вторгнення, всіх довелося евакуювати з міста. Спершу вихованців вивезли до Запоріжжя, а там їх змушені були розділити. Найменших відправили в дім маляток, а підлітків – в інтернат. Старших дітей потім перевезли до Львова, а за три місяці відправили до Швейцарії, де вони майже півроку чекали своїх рідних – молодших братиків та сестричок. Ця клята війна розлучила дітей. Вони опинилися далеко одне від одного, але нарешті все ж таки об’єдналися… Зворушлива зустріч вихованців Маріупольського будинку-інтернату – в четвер, 15 вересня, о 19:00 в проекті «Шукаю тебе» на НТН.

На адресу редакції проекту продовжують надходити листи з проханням допомогти знайти людей, із якими втрачено зв’язок під час війни. Ольга Цимбал розшукує брата Миколу Власова, 1980 року народження. Чоловік родом із Одеси, але буквально за кілька місяців до війни через роботу переїхав на Київщину, у селище Новий Корогод, розташоване зовсім поруч із Бородянкою. 6 березня він вийшов у бік села Дмитрівка, де працював, і з того часу його ніхто не бачив… Зараз на деяких ділянках фронту почалися активні контрнаступальні дії, тож усі ми з нетерпінням чекаємо хороших новин. Особливо з Херсонщини, адже саме звідти надходить багато тривожних звісток. Ще 10 березня в Новій Каховці безслідно зник Віктор Бурцев. Найвірогідніша причина його пропажі – незаконний арешт. Проте за минулі півроку цього ніхто не підтвердив, але й спростував.

Якщо ви впізнали когось із тих, кого розшукують, і знаєте, де зараз ці люди, пишіть на електронну пошту shykayou@ukr.net. А якщо ви втратили зв’язок із близькими, якщо не знаєте, де вони і що з ними, залишайте заявку на пошук на сайті dopomogaua.info, на спеціальній сторінці проекту «Шукаю тебе».

Сподіваємося, що всі, хто загубився на цій війні, знайдуть одне одного якнайшвидше. А проект «Шукаю тебе» допомагатиме. Дивіться щовівторка та щочетверга о 19:00 на телеканалі НТН. Окрім того, випуски програми виходять на супутниковому каналі «Інтер+» щосереди та щоп’ятниці о 19:30.