Головна TV

Розсекречені докази геноциду: спеціальний епізод проєкту “Реальна історія з Акімом Галімовим” до роковин Голодомору

25 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, одразу після загальнонаціональної хвилини мовчання, о 12:00, на “1+1 Україна” відбудеться премʼєра спеціального епізоду “Голодомор.Реальна історія” команди Акіма Галімова. В проєкті покажуть розсекречені докази про наймасштабніший злочин кремля проти України, який вже чимало країн у світі визнали геноцидом.

Ексклюзивно для “Реальної історії” МВС показало 1022 кримінальні справи жертв Голодомору, що були доведені радянською владою до стану афекту і канібалізму. Натомість, у матеріалах органи радянської міліції ігнорували факт голоду, і пояснювали подібні випадки тим, що люди просто не хочуть працювати. Десятиліттями ці справи були засекречені і лежали в архівах. Офіційно їх розсекретили у 2009 році, але тільки зараз вони вперше стануть відомими широкому загалу. Сьогодні ці кримінальні справи стали важливим доказом у справі по визнанню Голодомору геноцидом.

У спеціальному епізоді Акім Галімов розкаже всю правду про наймасштабніший злочин кремля проти українців. Чому Голодомор був потрібен режиму. Як саме його організували, хто були виконавці цього злочину, які були їхні обов’язки та ексклюзив про задокументованих жертв Голодомору. Чому цивілізований світ мовчав, знаючи про цей злочин.