Головна TV

«Розсміши коміка» повертається! Новий канал розпочинає кастинги

Два коміки, 60 секунд і жарти. Впізнали? Шоу «Розсміши коміка» повертається на українське телебачення! Тепер народна розважальна програма виходитиме на Новому каналі. Коли? А вже навесні! Тож важлива новина: розпочинаються кастинги, аби кожен охочий – автор жартів та гумористичних замальовок – міг взяти участь та спробувати свої сили.

Однією з коміків, яких треба буде розсмішити учаснику, стане зірка Нового каналу Леся Нікітюк.

– Свого часу цей проект став моєю путівкою в життя. Я брала участь у ньому чотири рази, і досі пам`ятаю всі жарти, – ділиться Леся Нікітюк в одному з інтерв`ю. – Коли тільки придумали цей формат, то підтягували на кастинг усіх КВКшників. Тих, хто вміє жартувати й веселити людей. Ми тоді вже десь років п`ять вели свою діяльність, тож і пішли на кастинг та пройшли його. Виступили, заробили 20 тисяч гривень, наступного разу 50. А через вісім років прийшли ще раз і заробили гроші, які передали в Хмельницький, у дитячу лікарню. Я дуже сподіваюся, що в цьому сезоні «Розсміши коміка» ми відкриємо нові обличчя в світі українського гумору.

Нагадаємо, що за правилами шоу, взяти участь може як один комік, так і дует чи навіть тріо. Формат гумору теж вільний. Можна зачитати стендап, набір приготованих жартів, гумористичні скетчі чи продемонструвати імпровізацію. Виступи учасників проходять у п`ять етапів по 60 секунд. Коли під час будь-якого з них претенденту на приз вдається викликати заповітну усмішку, він має право відмовитися від подальшої боротьби й забрати свій поточний виграш. Якщо
змагатися до кінця, можна заробити кругленьку суму – 50 тисяч гривень. Та якщо в останньому раунді коміки залишаться байдужими, учасник йде з шоу ні з чим.

Увага! Кастинг!

Аби взяти участь у шоу «Розсміши коміка», надсилайте коротке відео з вашим виступом на пошту r.komik95@gmail.com. Умови прості: хронометраж – до 2 хвилин, українська мова, матеріал – будь- що, що може викликати посмішку. Бажаємо успіхів!