Головна Культура

«Риганиця» від Світлани Лободи. Співачка знову втрапила у халепу з новим треком

Iдеться про російськомовну версію пісні «Київ — Ніцца». У ній змінена ще й назва: замість Києва з’являється Рига, – пише Лєна Чиченіна, Детектор медіа

Бідолашна Світлана Лобода ніяк не може довести багатьом українцям, що вона змінилася і тепер любить Україну всім серцем. Що співачка не зробить — усе починають критикувати або сміятися з неї. Кажуть, це все нещиро. Бо артистка досі не може визначитися, з красивими вона чи з розумними.

Злі язики плещуть, що Світлана просто хоче якось примудритися зберегти свою велику аудиторію росіян, але й на українських слухачів теж розраховує. А воно все якось не виходить. Та співачка не здається і водночас не розуміє, чого від неї хочуть усі ці хейтери в соцмережах.

Ось і новий приклад. Нещодавно вона випустила трек «Київ — Ніцца». Там про любов, розлуку і всяке таке.

Вже за кілька днів Світлана презентує російськомовну версію пісні. І тут є питання, бо нині наші музиканти відмовилися від російської, поперекладали старі хіти і співають лише українською. І це зрозуміло, бо на аудиторію з Росії вони вже не орієнтуються.

Але це ще пів біди, бо Лобода не просто переклала пісню, а й змінила назву на «Рига — Ницца». Вочевидь, аби її російським шанувальникам не муляла назва столиці України.

Сама вона, звісно, стверджує, що зробила це для латвійців: «Пісня “Рига — Ніцца” — мій подарунок і подяка Латвії, моєму другому будинку. Сподіваюся, цей сингл відгукнеться в душах не лише латвійців, а й мешканців усіх країн Балтії».

Чудово, тільки не зрозуміло, чому пісня для латвійців написана російською. Сюрприз — у них є своя мова. Можливо, Лобода писала трек для росіян у Латвії, які бідкаються, що від них вимагають страшне — скласти іспит на знання державної мови. Ось тут ми розповідаємо про карколомний репортаж телеканалу «Настоящее время», автор якого явно співчуває цим нещасним людям, котрі ну просто не змогли за 30 років вивчити кілька фраз, щоб мати змогу купити в магазині продукти.

Знову це жорстоке і несправедливе поводження з росіянами. Добре, що є Світлана Лобода, яка хоч пісню для них напише.

Тим часом в українських соцмережах — нова хвиля кпинів на адресу Світлани. Мені особисто поки найбільше сподобалася ідея Остапа Українця. Такі треки він пропонує називати «риганиця». А в мережі Х (твітер хоч хтось так називає?) співачці вже вигадали нове псевдо — Світлана Риганиця.


Що ж, цікаве слово. І головне, його нам сильно бракувало. Боюся, Лободі тепер доведеться миритися із псевдонімом. Таки нещасна жінка. Що не зробить — усе перетворюється на меми.