Відеогра “S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля” від українських розробників GSC Game World станом на 4 березня 2025 року мала 6 млн гравців, що почали відеогру.
Про це заявляє офіційний акант відеогри в Instagram.
В “S.T.A.L.K.E.R.2: Серце Чорнобиля” з’явилося 6 млн гравців, що зайшли пограти в цю відеогру.
“Шість мільйонів! Цифру, яку важко осягнути, але вона стала реальністю суто завдяки вам. Ми неймовірно вдячні та пишаємось, що кожен з вас залишив свій особливий слід у Зоні”, — пишуть творці відеогри.
Водночас розробники не уточнили, чи йдеться про активних користувачів, які користуються підписками, як-от Xbox Game Pass, PC Game Pass, що дають право грати приблизно упродовж двох тижнів після оплати, чи вони мали на увазі продані фізичні копії.
За даними Gamerant станом на грудень 2024 року могли продати до 2 млн копій відеогри.
Тільки за 48 годин після релізу продали 1 млн копій “S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля”.
За неофіційними даними SteamDB станом на 4 березня 2025 року орієнтовна кількість власників відеогри оцінюється у приблизно 2,5 млн осіб.
Про S.T.A.L.K.E.R
S.T.A.L.K.E.R. — це серія з трьох випущених ігор у жанрі “шутер” від першої особи. Події відбуваються в наш час у Чорнобильській зоні відчуження, де після викиду радіації почали з’являтися аномалії.
“Серце Чорнобиля” стала четвертою грою в серії та першою, яка була випущена на консолях. PC Gaming Show визнав її найочікуванішою грою 2024 року.
Розробники зазначають, що походження гри займе приблизно 40 годин і в основній сюжетній лінії буде чотири фінали.
Відеогра доступна для користувачів ПК та Xbox.
На даху багатоповерхівки в листопаді 2024 в Києві з’явився анонс виходу відеогри S.T.A.L.K.E.R. 2.
