Головна Культура

SANSA присвятила ремікс на пісню “Світло” справжнім героям

В День захисника української армії співачка SANSA презентувала свій довгоочікуваний ремікс на пісню «Світло», який присвятила мужній частині нашої нації.

Виконавиця вирішила подарувати своїм слухачам dance-версію треку  “Світло”.

У пісні присутній надзвичайно потужний символічний образ – це світло. Воно символізує віру у шлях, мрію, рух уперед, як би не було важко.

 

“Світло – це віра в нашу перемогу, у вільну Україну. Ця віра споконвіку живе в душі українців. Після подій 24 лютого наше життя і життя цілої країни повністю змінилося”, – розповідає SANSA.

Ремікс-версію допоміг створити Dudinski – провідний DJ найкращої танцювальної радіостанції України – DJ FM. Євгеній вже зробив не один десяток крутих реміксів для українського шоу-бізнесу. Тому співачка обрала саме DJ Dudinski.

А також SANSA активно долучилася до допомоги нашим захисникам та бере участь у благодійних концертах. Один з таких концертів – “Українська пісня / Ukrainian Song Project” за участю співачки покажуть на українських телеканалах вже цього тижня. SANSA розуміє, що музика – це її зброя, яка  надихає, дає сенс жити далі, а тепер ще й рятує життя на війні.