Головна TV

Саша Рудинський у Великобританії зіграв українського солдата: Найбільш виснажливі зйомки в моєму житті

Українські творці в різних жанрах мистецтва намагаються усіляко закарбувати події, що відбуваються в нашій країні зараз. До цього долучаються також іноземні майстри. Нещодавно британський режисер німецького походження Франц Бум зняв короткометражний художній фільм, заснований на реальних подіях в Україні – «Камінь, ножиці, папір». Головну роль у ньому зіграв талановитий український актор Олександр Рудинський:

– Ми знімали в Лондоні та Північному Уельсі. Я зіграв головного персонажа. Зараз цей хлопець – військовий. Та коли з ним трапилась історія, яку ми розповідаємо у фільмі, ще був цивільним. Короткий опис: він зі своїм батьком-хірургом знаходився в бункері неподалік лінії фронту. Вони допомагали щойно пораненим військовим: батько оперував, а син йому асистував. Після непростих подій хлопцю вдалось виїхати до Британії на навчання, де він і познайомився з режисером цієї короткометражки. Той був настільки вражений цією історією, що вирішив зняти кіно.

Ексклюзивно для Нового каналу Олександр розповів, що йому вдалося попрацювати в цьому проекті завдяки британському актору Еріку Коулу:

– Кілька років тому ми з ним зіграли в італійському серіалі «Джанго». І от він написав, що його знайомий режисер буде знімати стрічку про Україну. І одразу познайомив мене з ним. Спочатку в нас були репетиції по Zoom. Ми багато обговорювали сценарій. Потім, коли я приїхав у Британію, мали п`ять днів поспіль репетицій, а після цього – зйомки. Напевно, найбільш виснажливі зйомки в моєму житті. Повернувшись, я зрозумів, що за невеликий період часу втратив сім кілограмів. Фізично дуже складний був період. Але запам`ятався на все життя!