Головна TV

Саша Сугак: Я потрапив у зіркову сімейку до Андрієнка і Зюбіної!

7 червня актор Саша Сугак відзначає своє 35-річчя. Він встиг підкорити серця телеглядачів Нового каналу. Сугак зіграв у серіалі «Полкан» поліцейського Сергія Демченка. І вже цієї осені Новий канал покаже ще один проект за участю Саші – «Зв’язок», який розкаже про наше сьогодення після російського вторгнення.

В ролі зятя Віктора Андрієнка й Римми Зюбіної він потраплятиме в курйозні ситуації. Зі святкової нагоди актор поділився з Новим каналом деталями зйомок «Зв’язку».

– Упевнений, що в серіалі «Зв’язок» кожен побачить частинку свого життя, знайомі ситуації, впізнає родичів, друзів, близьких. Я схожий на свого персонажа тим, що моя дружина теж виїхала за кордон, – зізнається Саша Сугак. – Ще на початку війни кохана з дитиною поїхали з України. Ми з дружиною не бачилися дев’ять місяців, а наша перша зустріч після початку повномасштабної війни сталася на Новий рік.

У реальному житті Сугак не мешкає з тещею і тестем. А от його персонаж у серіалі «Зв’язок» проживає такий досвід.

– Мені тут пощастило в певному плані. Моя теща не булить мене так відкрито, як це робить кіношна теща Римма. Але, як і мій персонаж, я відчуваю в сім’ї певне напруження. Приміром, моя теща не вважає акторство серйозною професією. Однак вона не казала це мені прямо, я дізнався від дружини. Тому розумію таке ставлення тещі в серіалі, знаю, як із цим боротися, і використовую це на зйомках, – ділиться актор. – Раніше я не працював з Андрієнком і Зюбіною. Але мені дуже пощастило зніматися в такому оточенні. Я потрапив у зіркову сімейку!

Якось Сугак вирішив змінити свій імідж. І це вплинуло на його кар’єру.

– Кілька років тому я почав носити окуляри в житті. І тоді ж замислився щодо образу. Підглянув пару референсів, почав відпускати бороду. Вона в мене не така густа, як хотілося б. Але в цьому побачили фішечку! І в такому образі я знімаюся вже в другому проекті Нового каналу. Тепер намагаюся підтримувати цей імідж, – пояснює Олександр.

Чекайте прем’єру серіалу «Зв’язок» уже цієї осені на Новому каналі!

Довідка:

«Зв’язок» – це багатосерійна комедія, яку на замовлення Нового каналу знімає Starlight Production. У кожній серії ви стежитимете за історіями чотирьох сімей з різних куточків України, які розділила війна. Хтось із чоловіків пішов у тероборону, хтось із жінок забрав дітей і виїхав за кордон. Герої скетчкому весь час спілкуються одне з одним по відеозв’язку. В серіалі ви побачите своїх улюблених акторів – Тараса Цимбалюка, Римму Зюбіну, Віктора Андрієнка, Сашу Сугака, Наталку Денисенко, Рому Міщерякова, Аліну Кошарну, Діму Вівчарюка та багатьох інших!