Головна Інтерв'ю

Сергій Притула: Чим більше ми вб”ємо росіян зараз, тим менше доведеться вбивати їх нашим дітям.

Пояснювати, хто такий Сергій Притула – взагалі не потрібно. Небагато співвітчизників мають таку впізнаваність. І тільки одиниці – таку довіру. Тим паче – у дні війни, що завжди удвічі вартісніше.

Зі старту повномасштабного вторгнення фонд Сергія акумулював понад 4.5 млрд гривень для допомоги силам оборони. А фраза «Цей день настав» уже стала історичним мемом, відомим закликом та прикладом сили згуртованості українців, які за короткий час здатні збирати космічні суми і робити неймовірні речі.

У сьогоднішній розмові з Романом Бебехом – по дорозі на фронт до наших захисників – Сергій розповість про свої очікування від контрнаступу, претензії щодо надмірного пафосу, діяльності та звітності фонду, родинний зв’язок з бізнесменом-регіоналом, потрійні гонорари за прорегіоналівський виступ Comedy, українську армію та інші флешбеки з минулого і важкі роздуми про майбутнє. А також ви почуєте проникливі історії про Да Вінчі, взаємини з Вакарчуком, та як ставиться і кого взяв би Сергій у команду з цих людей: Стерненко/Зозуля/Павелко/Михайлова/Дурнєв/Іванов?